Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 149. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hülya Kayhan'ın yeni ürününe cemiyetten yoğun ilgi

20.10.2021

Cemiyet, magazin ve güzellik dünyasının ünlü hanımları, Hülya Kayhan’ın dünyada bir ilk olan yerli probiyotiklerinin ürün tanıtımı için bir araya geldi.


Melis Özer, Ayşe Burcu Kaya, İpek Köse, Mine Karahan, Hülya Kayhan, Pervin Dinçer, Begüm Özer, Burcu Şendir


İstanbul Raffless’da gerçekleşen keyifli brunch davetine Aslıhan Doğan Turan, Seda Söğütlü Alaton, Gülay Kamaz,  Begüm Özer, Melis Özer, İpek Köse, Seda Şahin Vardar, Pervin Dinçer, Mine Karahan, Ayşe Burcu Kaya, Benan Terzioğlu, Tuğçe Aziz ve Tuğçe Postoğlu gibi cemiyet hayatının ünlü simaları katıldı.


Melis Özer


Özel davette dünyada devrim niteliğinde bir ilk olan ‘Probıotıcs In Oıls’ ürünlerini görücüye çıkaran Art de Huile By Hülya Kayhan,  misafirlerine Akkermansia Muciniphila ve Lactobacillus Gastricus probiyotik bakterilerini de içeren ve tamamı yerli izolat probiyotiklerden oluşan ilk gıda takviyesi bu yeni probiyotikleri kullanıma sunmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.


Aylin Çetinkaya


20 yıllık çalışmalarının ardından sonra uzun bir ruhsatlandırma süreci yaşadıklarını belirten Kayhan, tüm dünyanın peşinde koştuğu bu çalışmayı ülkemizde gerçekleştirerek  TR kodu ile uluslararası alanda anılacak olmasını tüm sağlık sektörünün ortak bir milli gururu niteliğinde paylaştığının altını çizdi. Masalarını tek tek dolaşarak bilgilendiren Hülya Kayhan’ın yaptığı konuşmayı ilgiyle dinleyen misafirler, sorularına aldıkları cevaplarla mutlu bir şekilde davetten ayrıldılar.   


Aslıhan Doğan Turan


1