Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Beymen’den Aquazzura Resort 2022 Koleksiyonu onuruna özel davet

22.10.2021

Beymen, Aquazzura Resort 2022 Koleksiyonu onuruna Mandarın Orıental Bosphorus İstanbul içinde yer alan Novıkov İstanbul Lounge Bar’da özel bir davet verdi.


Serra Türker, Edgardo Osorio, Begüm Kıroğlu


Dünya modasına yön veren 900’ü aşkın markanın sezon koleksiyonlarını bir araya getiren Beymen, exclusive markası Aquazzura’nın yeni koleksiyonunu tanıttığı özel davette, Edgardo Osorio konuklarla tek tek ilgilenerek sorularını yanıtladı, konuklar için eskizlerini imzaladı.


Sedef Gali, Edgardo Osorio Özlem Ada ŞahinNew York gece hayatının en renkli yılları 70’lerden, Studio 54’un görkemli dans partilerinden ilhamla tasarlanan Aquazzura 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonundaki kristal taşlarla bezeli gece ayakkabıları, topuklarındaki disko topuyla fark yaratan stiletto’lar, yenilikçi materyalleri ve renk paletiyle dikkat çeken zarif terlik ve sandaletlerin sergilendiği davette, Edgardo Osorio konuklarla tek tek ilgilenerek sorularını yanıtladı, davetliler için eskizlerini imzaladı.


Melisa Tapan


Geceye Edgardo Osorio, Bettina Machler, Esra Oflaz, Beyza Uyanoğlu, Melisa Tapan, Burcu Esmersoy, Begüm Ballı, Rachel Araz, Ayten Danışman, Tolga Sezgin, Yıldız Özer, Aslı Ekşioğlu, Özlem Ada Şahin, Ebru Kumova,  Emel Ayaydın, Gülden Büyükuçak, Mirella Kaspi, Bige Yalın, Arzu Savgı, Ayse Germen, Begüm Kıroglu, Serra Türker, Serdar Gülgün, Emine Timur, Sema Topaloglu, Susanne Aşçı Derebey, Belkıs Sayın, Özlem Avcıoğlu, Nurbilen Yavuzer, Hande Can, Sedef Gali, Gizem Sarıtekin, Pelin Çebi, Yasemin Öğün, Selin Kır, Aysegül Afacan ve Yasemin Öğün gibi  bir çok ünlü isim katıldı.


Funda Filibeli, Beste YurttaşEmel Ayaydın


Markanın sezon koleksiyonundan tasarımların yanı sıra AQUAZZURA 2022 Resort koleksiyonundan seçili parçalar da ilk kez Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul içinde yer alan Novikov Lounge Bar’da, Beymen’in düzenlediği bu özel etkinlik aracılığıyla sergilendi. “En sevdiğim ayakkabılar her zaman kişiyi gülümseten, içinde iyi vakit geçirebildikleriniz oluyor” diyor Edgardo Osorio. “Resort için parti giyiminin ve eğlenceye hazır ruh halinin geri döneceğini öngörerek, koleksiyonumda yepyeni efektler yaratmak üzere şeffaflık, kristaller ve pastel renklerle oynadım.”

 

Edgardo Osorio, Bettina Machler


1