Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gülben Ergen'den 'Gülbenatural' ile doğal güzellik

12.11.2021

Türkiye’de sahne dünyasından televizyona, başarılı ve öncü isim olan Gülben Ergen, şimdilerde girişimci bir kadın olarak kendi markasını kuruyor olmanın heyecanını yaşıyor. Kendi cilt bakımında doğal ürünler kullanmaya büyük önem veren ve sadeliği tercih eden Gülben Ergen, bakımına özen gösterenleri onların tam anlamıyla yol arkadaşı olacak  “GülbeNatural”ile tanıştırmaya hazırlanıyor.


GülbeNatural (GN), saf içerikler, güvenli formül ve etkili sonuçlar için çalışmalarına devam ediyor.Kadın, çocuk ve sağlıklı yaşam konusunda duyarlılığı ile bilinen Gülben Ergen’in yeni markası GN, hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Bileşiminde Paraben,renklendirici,koku gibi kimyasal içerikler kullanılmayan GN, vegan içeriklerden oluşuyor. 
Türkiye’de albüm, film ve dizi gibi birçok alanda başarılı ve disiplinli çalışmaları ile tanınan Gülben Ergen, estetik ve güzellik alanında kendi markasını yaratma kararı alarak “GülbeNatural (GN)”ı Türkiye ile tanıştırmak için çalışmalarına devam ediyor. “Sen Zaten Güzelsin” sloganı ile sektörde yerini alacak GN, doğaya zarar vermeden, sürdürülebilirliğe odaklanan bir misyon ile kişisel bakımına özen gösterenlerin tercihine sunulacak.


GülbeNatural ürünleri https://www.gulbenatural.com/ web sitesinde ve @gulbenatural instagram hesabında tüketici ile buluştu. GülbeNatural’i deneyimleyenler   #gulbenatural ve #cildinindogasi hashtagleri ile görüşlerini paylaşabilecek. 

15