Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Mevaris'ten Londra moda dünyasını buluşturan davet

22.11.2021

Mevaris, Londra’da çıkardığı yeni koleksiyonu “TIME IS AN ILLUSION”u Kreatif Direktör Fatoş Altınbaş ev sahipliğinde verdiği çok özel bir davetle tanıttı.


Dünya modasına yön veren çok sayıda ünlü ismin katıldığı davette vintage saatlerin Mevaris yorumu misafirlerin büyük beğenisini kazandı. 


Tatyana Kodzayeva, Rahi Chadda, Fatoş Altınbaş, Isabella Charlotte Poppius, Ciinderella Balthazar


Türk mücevher sanatını Dünyaya tanıtma misyonuyla tasarımlarına yön veren Mevaris Mücevherat, Londra’da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son koleksiyonu “Time is an Illusion”u tanıtmak için özel bir davet veren markanın Kurucusu ve Kreatif Direktörü Fatoş Altınbaş hedefine her geçen gün biraz daha ulaşıyor.


Ayşe Yıldız, Yelda Cengiz, Fatoş Altınbaş, Mine Altuntaş, Seda Boyraz, Zeynep Kartal


Cinderella Balthazar, Isabella Charlotta Poppius, Caroline Issa, Tatyana Kodzayeva, Rahi Chadda, Sarah Mikaela ve daha birçok önemli ismin buluştuğu davet yılbaşı konseptiyle hazırlandı. Dünya modasına yön veren ünlü oyuncular, müzisyenler ve influencer’ların yanı sıra Londra’nın tanınmış moda editörlerini de davetinde ağırlayan Fatoş Altınbaş’ı Londra’da yaşayan Türk modacı Zeynep Kartal da yalnız bırakmadı.


Ciinderella Balthazar


ZAMAN BİR İLLÜZYONDUR

Fatoş Altınbaş’ın yorumlarıyla şekillenen Mevaris tasarımları, kendini “Time is an Illusion” koleksiyonuyla 18. yüzyılda cep saati olarak kullanılan vintage saatlerde gösteriyor.

1