Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Berna Subaşı - Evren Özkarakaşlı çifti fedakarlık dolu aşk hikayelerini Quality'e anlattı

01.12.2021

Evren çok fedakâr bir eş. Gerçekten benim kararlarıma çok saygı duyuyor ve ‘sen nasıl rahat edeceksen öyle olsun’ diyor. Memleketi sayılan İngiltere’den ayrılıp buraya yerleşmesi büyük fedakarlık.


Fransa’da bir fuarda tanışan çift, Dubai’de muhteşem bir atmosferde evlilik teklifi ile nikah masasına oturarak, sonsuza dek evet demiş. Mutluluklarını Buzul ve Boreas adında iki evlat ile taçlandırmış. 
Berna Hanım; Burada tekstil işi ile uğraşan bir ailenin güzel kızı olarak Yeditepe Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler okumuş ancak okuduğu branşı yapmamış. Bazı özel eğitimler almak üzere Kahire ardından Londra’da bulunmuş. Devamında ise dünya devi kurumsal firmalara strateji danışmanlığı ve ticari büyük ortaklık projeleri yöneten, başarılı bir iş kadını olmuş. 

Evren Bey ise: Altı yıl önce Londra’da temelini attığı Mallet London spor ayakkabıları ile İngiltere, Amerika, Avrupa, Avusturalya ve Dubai'de yaklaşık 200 mağazada satışı olan bir marka yaratmanın mutluluğunu ailesi ile birlikte paylaşan genç ve yakışıklı bir iş adamı. 

 

Berna Hanım, “Evren hayatımda tanıdığım ve beni en çok şaşırtan kişi oldu. İnanın tanıyan herkes çok seviyor. Garip bir tılsımı var ve bence o da kişiliğinin güzelliğinden kaynaklanan çok özel bir insan. Ben evlenip çocuk yapma fikrinde değildim ama Evren fikrimi değiştirdi.” Diyor. 
Evlilik sürecinde önce Türkiye’de kalmaya karar veren mutlu çift, Berna Hanımın yaşadığı hüzünlü olayın ardından yeniden Londra’ya gitmiş. Daha sonra dünyalar tatlısı Boreas ve Buzul’u dünyaya getiren Berna Hanım, çocuklarını Türkiye’de yetiştirmek istemiş. Çok fedakar bir eşim var diyen Berna Hanım, eşinin fedakarlığını; ‘Sağ olsun Evren çok fedakâr bir eş. Gerçekten benim kararlarıma çok saygı duyuyor ve ‘sen nasıl rahat edeceksen öyle olsun’ diyor. Babası aslen Türk olsa da Evren, İngiltere'de doğup büyümüş biri, işleri de orada. İngiltere memleketi sayılır, oradan ayrılıp İstanbul’a buraya yerleşmesi gerçekten büyük fedakarlık” cümleleriyle dile getiriyor. 

 

BU MUHTEŞEM HABERİN DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ


Dergimizin 150. sayısı, 1 Aralık'tan itibaren Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.


19