Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dubai Fashion Week’teki Pınar Bent rüzgarı Quality sayfalarında

02.12.2021

Dünyanın önemli, Ortadoğu'nun ise en önemli ve saygın moda organizasyonlarından sayılan “Dubai Fashion Week” geçtiğimiz ay yapıldı. Fashiontv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat'ın düzenlediği organizasyon ilk kez bir Türk moda tasarımcısını konuk etti ve gelinlik modelleri ile beğeni kazanan modacı Pınar Bent, elli gelinlik ile Dubai Fashion Week’in kapanış defilesini yaptı. Dubai’nin yeni moda eğlence merkezi olan “Dubai Meydan”daki defileyi kraliyet ailesinden bazı isimler de izledi.
Kraliyet ailesinden isimler de defileyi izlediler…

Moda haftasının açılış kurdelesini Fashion tv sahibi Michael Adam ile birlikte kesen kraliyet aile üyesi Şeyh Juma Bin Maktoum Bin Juma Al Maktoum ve Şeyh Dr. Obaid Bin Suhail Al Maktoum ile Sr Yaqoob Al Ali ve Sameer Sultan’da defileyi izleyenler arasında yer aldı.  

Dubai Fashion Week haftası içinde düzenlenen “Miss Fashion tv” güzellik yarışmasında Türk Güzeli Elif Yılmaz 2. Oldu.  Dereceye giren güzeller,  Modacı Pınar Bent ile poz verdi. 
Modacı Pınar Bent “Bu önemli moda haftasında bir Türk modacı olarak ülkemi temsil etmekten dolayı gururluyum. Gelinlikler özel kasnaklarda yapılan işlemeler ve özel taşlarla hazırlandı. Gelinliklerin en büyük özellikleri ise transparan gelinlikler olması” dedi.

5