Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kale Grubu Ödül Töreni sanat ve iş dünyası katılımıyla gerçekleşti

03.12.2021

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’nın beşinci yılında ödül kazananlar açıklandı. 2 Aralık Perşembe akşamı The Seed’te düzenlenen törene sanat ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.  


‘Değer kat hayata, iyi bak dünyana’ mottosuyla gerçekleştirilen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’nın kazananları, 2 Aralık Perşembe akşamı The Seed’te düzenlenen törende açıklandı. 


Kadınların Eliden ProjesiErişilebilir Her Şey Projesi


Ödül kazanan projeler arasında, Erken Aşama kategorisinde ‘Nivogo’, İleri Aşama kategorisinde ‘Erişilebilir Her Şey’, İş Birliği kategorisinde ‘Fazla Gıda & Gıda Kurtarma Derneği’ ödül kazandı. 18-25 yaş arası değişim öncüsü gençleri de ödüllendirmek amacıyla bu yıl ilk kez verilen Seçici Kurul Özel Ödülü’ne ise Gençlik kategorisinde ‘Kadınların Elinden’ adlı sosyal girişim değer bulundu. 


Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci


Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ın ev sahipliğinde düzenlenen törende; İleri Aşama kategorisinde ‘Erişilebilir Her Şey’ projesine Ceyda Düvenci ödülünü verirken İş Birliği kategorisinde ‘Fazla Gıda & Gıda Kurtarma Derneği’ne ödülünü Dilara Koçak, Erken Aşama kategorisinde ‘Nivogo’ projesine ödülünü Endonezya’nın Ankara Büyükelçisi Iqbal Lalu Muhamed, Gençlik kategorisinde ‘Kadınların Elinden’ projesine ise Atlas Sarrafoğlu ve Sera Camaş birlikte ödüllerini takdim etti. 


Akasya Asıltürkmen


Ödül törenine; Zeynep Bodur Okyay, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak, Sinem Güven, Pınar Kartal Timer, Akasya Asıltürkmen, Altuğ Akbaş, Şah Yaycı, Mine Ekinci ve Rana Birden gibi ünlü isimler katıldı. 


1