Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Karaca, Çırağan Sarayı ile hazırladığı özel koleksiyonu tanıttı

03.12.2021

Lüks ve asaletin görkemli bir ihtişamda birleştiği, tarihi 17. yüzyıla dayanan Çırağan Sarayı ve Türkiye’nin önemli değerlerini özel koleksiyonlarına taşıyan Karaca muhteşem bir iş birliğine imza attı. Çırağan Sarayı’nın online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop’un logosundan yer alanOsmanlı sanatının iz bırakmış figürlerinden biri olan tavus kuşu ve kanatlarında tarihin en önemli motiflerinden laleden ilhamla Çırağan Sarayı ve Karaca eşsiz bir koleksiyon hazırladı. 


Ralph Radtke, Fatih Karaca


Türkiye’nin önemli değerlerini gelecek nesillere ve dünyanın farklı noktalarına taşımak amacıyla ayrıcalıklı iş birlikleri gerçekleştiren Karaca; dünyaca ünlü Çırağan Sarayı ile birlikte uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı özel koleksiyonu tüketicinin beğenisine sundu. 


Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu


Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen özel davet ile iş birliğinin çıkış noktası anlatılırken koleksiyonun eşsiz parçaları ilk kez tanıtıldı. Davete iş dünyasından ve cemiyet hayatından değerli isimler katıldı.


Buket Durmuş, Sila Gök, Altın Mimir, Fatih Karaca, Ivana Zerec, Selma Akdoğan, Emine Erdem


Karaca Grup CEO’su Fatih Karaca ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke ev sahipliğinde yapılan davete Avukat Altın Mimir, influencer Duygu Gülşen, Hande Gülşen ve Yasemin Öğün, KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Emine Erdem, Hırvatistan İstanbul Başkonsolosu  Ivana Zerec, Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, Aysha Dergisi Kurucusu Pınar Erez, Karadeniz Holding Yönetim Kurulu Üyesi Selma Akdoğan, yazar& rehber Saffet Emre Tonguç, yazar Serda Büyükkoyuncu, Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel gibi birçok seçkin davetli katıldı.
1