Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ezgi Mola'dan Musa Orhan çıkışı

04.12.2021

Masumlar Apartmanı dizisindeki gösterdiği performansla beğeni toplayan Ezgi Mola, sosyal medya sayfasından yaptığı çıkışlarla dikkat çekiyor. Ezgi Mola şimdi ise bir dönem tüm Türkiye’nin gündemine oturan Musa Orhan’ın aldığı cezayla ilgili görüşlerini bildirerek teşekkür etti.


Batman'da intihar eden İpek Er'in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan, hakkında mahkeme bugün kararını açıkladı.

Siirt’te 18 yaşındaki İpek Er’e cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan eski uzman çavuş Musa Orhan’a 10 yıl hapis cezası verilmesinin ardından Ezgi Mola, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.Daha önce Musa Orhan'a hakaret ettiği suçlamasıyla adli para cezası verilen oyuncu Ezgi Mola, 10 yıl hapis cezası kararının ardından sosyal medya hesabından, "Sayın hakim, eğer bu doğru ise adalete olan inancımızı bir nebze olsun geri getirdiğiniz için size minnettarım.

Daha nice böyle adil kararlar vereceğiniz günlerimiz olsun inşallah" paylaşımında bulundu.

Ezgi Mola, geçen aylarda Musa Orhan'a 'sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret' ve 'hakaret' suçunu işlediği gerekçesiyle 65 gün için 5 bin 200 TL adli para cezasına çarptırılmıştı. Daha sonra hükmün açıklanmasının geriye bırakılmasına karar verilmişti.

2