Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 151. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sinan Akçıl, Türkan Şoray kurallarıyla şaşırttı

04.12.2021

Selen Görgüzel rol arkadaşı İrfan Kangı'yla öpüştü. İrfan Kangı, sahne öncesinde seyirciler arasında bulunan Görgüzel'in eşi Hamdi Alkan'dan izin almıştı. Sinan Akçıl’ın eşi Burcu Kıratlı, yakında bir tiyatro eserinde rol alacak. Akçıl’dan rol icabı öpüşmekle ilgili ilginç bir çıkış geldi.


Selen Görgüzel'in, boşanmak üzere olan bir çiftin hikayesini konu alan 'Seviyorsan Git Ayrıl Bence' adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı ile öpüşme sahnesi vardı.

Üç kişilik komedi türündeki oyunun gala gösterimini izleyenler arasında Selen Görgüzel'in (42) yönetmen eşi Hamdi Alkan'ın da olması dikkat çekmişti.

'Ayhan' ve 'Özlem' karakterine hayat veren ikiliden Kangı, öpüşme sahnesi öncesi Görgüzel'i izlemeye gelen Alkan'a dönerek, "Şimdi Selen Hanım'ı öpeceğim ama sonra bu ilişkimizi etkilemesin, öpebilir miyim? Benim eşim de burada, hanım beni eve almayacak" diyerek, izlemeye gelenleri güldürmüştü. Oyunun ardından yöneltilen soruları yanıtlamayan yönetmen Hamdi Alkan, (54), "Oyununun önüne geçmek istemiyorum" dedi.

SİNAN AKÇIL'DAN YORUM

Sinan Akçıl eşi Burcu Kıratlı’nın yakında bir tiyatro eserinde rol alacağını belirtip “Ama ben asla öpüşmesine izin vermem. Burcu gelip soramaz bile. Sorsa da yanıtım belli” dedi.


1