Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sanitas SPA & Welness, 13. şubesini Kemer Country Club'ta açtı

04.01.2022

SPA sektöründe 20 yıldan fazla süredir hizmet veren Sanitas SPA & Welness, 13. şubesini Kemer Country Club'ta açtı. Sağlıklı yaşamın buluşma noktası olan Sanites SPA’nın sahibi Şebnem Akman Balta mükemmel bir ev sahipliği yaparak dostlarını ağırladı. SPA, hamam, masaj, fizyoterapi, kış bakımları başta olmak üzere merkezde yapılan uygulamaları davetlilere tanıtan Şebnem Akman Balta, “Kemer Country Club'ta olmak bizim için gerçekten bir ayrıcalık. 13. şubemizi Kemer Country’de açmaktan çok mutluyuz” dedi. 


Sanitas SPA'nın, Kemer Country Club’a çok büyük değer katacağına inandığını belirten Revna Demirören de “Kemer Country Club'ta Sanitas SPA işbirliği ile çok güzel bir gün geçiriyoruz. Misafirlerimizi de burada ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı. 
“Dünyada temsil ediyoruz”

Kadın girişimcileri her zaman desteklediklerini söyleyen TÜGİAD Başkanı Nilüfer Çevikel ise "Biz, kadın girişimcileri, kadın iş insanlarını ve lider kadınları destekliyoruz. Girişimci kadınlar iş dünyasında söz sahibi olmalı” diyerek duygularını dile getirdi.
1