Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

SG Dental Estetik Kliniğin yılbaşı davetinden çok özel detaylar Quality'de

04.01.2022

SG Dental Estetik Kliniği Kurucusu, Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’nda bulunan kliniğinde yılbaşı daveti vererek dostlarını ağırladı…


Nişantaşı ve Güngören şubelerinde hastalarını ağırlayarak onlara sağlıklı gülüşler kazandıran Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan, Nişantaşı’nda yer alan kliniğinde yeni yıl daveti verdi. Sonay Öztan Gökhan’ın meslektaşlarının yanı sıra sosyal yaşam dünyasından da çok sayıda ünlü ismin katıldığı davetinde, misafirler SG Dental Estetik Kliniği’nin keyifli atmosferinde yeni yıl heyecanını yaşadı. Keman dinletisi ve ikramlar eşliğinde sohbet eden konuklar aynı zamanda Sonay Öztan Gökhan’ın diş sağlığı alanında verdiği hizmetler hakkında bilgi sahibi oldu ve tedavilerinde kullandığı son teknoloji cihazları yakından inceleme fırsatı buldu. 
Sonay Hanım, yeni yıl pastasını kestikten sonra kısa bir konuşma yaparak; “Bugün buraya gelen ve yeni yıl sevincini bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyorum. SG Dental ailesi olarak hepinize yeni yılda sağlıklı ve güzel gülüşler diliyoruz” dedi. 

1