Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Tuğba Derin'den 'Berinza By Infinity' koleksiyonuna özel davet

23.01.2022

Tuğba Berin, “Berinza By Infinity (Sonsuzluk)” adını verdiği yeni koleksiyonunu mağazasında düzenlediği özel davetle cemiyet hayatının ve moda tutkunlarının beğenisine sundu. Eda Güzelcik’in organizasyonuyla tanıtılan ve 20 özel parçadan oluşan koleksiyonun tanıtım davetine cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.


 

Tuğba Berin, Eda Güzelcik


Berinza’nın sahibi  Tuğba Berin ve Eda Güzelcik’in ev sahipliğinde gerçekleşen “ Berinza By Infinity (Sonsuzluk)” koleksiyonunun tanıtım Daveti’ne, magazin ve Cemiyet hayatının isimleri katıldı. 20 özel parçadan oluşan ve dünyada çok az bulunan “Alcantara Kumaş” ile hazırlanan Işıltılı  koleksiyonunun tanıtımına büyük ilgi gösteren ünlü isimler, bol bol alışveriş yaptı.


 

Nilgün Erturaç


Berinza Nişantaşı mağazasında ki daveti şık bir kokteyl ile başladı. Tuğba Berin ve Eda Güzelcik’in karşıladığı ve koleksiyon hakkında bilgi verdiği davete Perihan Akı, Ilım Demirel, Melda Aksu, Alaz Sağlam, Erol Albayrak, Elif Meltem Demir, Miray Huri, Sara Öztürk Nilgün Erturaç ve Beliz Bektaş gibi Cemiyet Hayatının seçkin simaları katıldı.   Berinza’nın “Alcantara Kumaş” ile hazırlanan çok özel kaban, mont ve palto koleksiyonunun davete özel indirimde olması nedeniyle davetliler bol bol alışveriş yaptılar.


Erol Albayrak, Tuğba Berin, Eda Güzelcik

 


Tuğba Berin, “Bu sene ilk defa Alcantara kumaş kullanarak çok özel bir koleksiyon yaptık. Deve tüyünden dünyada sınırlı sayıda üretilen Alcantara kumaşı, çok az bulunabiliyor. Berinza olarak bu özel kumaşı, sadeliğin lüks çizgilerle buluştuğu, mükemmel görünümü sağlayacak küçük detaylarla birleştirdik. Çok az sayıda ürettiğimiz bu koleksiyon için de sevgili arkadaşım Eda Güzelcik ile harika bir davet yaptık” dedi.


Elif Meltem Demir

1