Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Survivor'da Berkan ve Batuhan arasında gerginlik

24.01.2022

Fatma Girik'in vefatı sevenlerini yasa boğdu. Acı haberi alan ünlü isimler duygularını dile getirdi.


Survivor All Star'da sular durulmak bilmiyor. Survivor'da sürgün adasına giden bir isim daha belli oldu. Survivor'ın yeni fragmanında Berkan ve Batuhan'ın gerginlik yaşadığı görülüyor.


Survivor'ın ekrana gelen son bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık için mücadele etti. Mücadele sırasında büyük gerginlik yaşandı. Berkan ve Batuhan arasında yaşanan ve ada konseyine kadar taşınan olayda sular durulmuyor.

Yeni bölüm fragmanında ilk olarak Hikmet'in yarışı bırakması dikkatleri çekiyor. Hikmet yeni bölümde fodepar yaptı diyerek yarışmayı bırakıyor. Arkadaşları devam etmesini söylese de Hikmet oynamayacağını dile getiriyor. Hikmet'in bu davranışı takım arkadaşları tarafından tepkiyle karşılanıyor.

Daha sonra oyun alanında Berkan ile Batuhan arasında gerginlik yaşanıyor. Berkan'ın 'Kardeşim bak elini indir. O elini fena yaparım. Efendi ol' demesiyle ortalık iyice geriliyor.

'ADAM OLACAKSIN'

Berkan'ın 'efendi ol' demesine sinirlenen Batuhan 'Adam olacaksın' diyor ve gerginlik tavan yapıyor. Birbirlerinin üzerine yürüyen ikiliyi takım arkadaşları zor ayırıyor. Gerginlik ada konseyinde de devam ediyor.

 

ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Öte yandan eleme adayı ve sürgün adasına giden ikicni isim Gönüllüler takımından Berna oldu. İlk eleme adayı ise Ünlüler takımından Mert olmuştu.

2