Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Özlem Maden'den gelinlikle 'lahmacun videosu'na açıklama

27.01.2022

Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takılan Özlem Maden, geçen günlerde sosyal medya hesabından gelinlikle lahmacun yerken paylaştığı video hakkında açıklama yaptı.

Genç oyuncu Özlem Maden, son dönemde kendisinin çektiği parodilerle adından söz ettiriyor. Gelinlikle lahmacun yerken video paylaşan Maden, evlilik baskısından bunaldığı için bunu yaptığını söyledi.

Oyuncu şöyle konuştu; "Ben genç kızlara ailesi ve arkadaşları tarafından yapılan evlilik baskısını anlatmak için o videoyu çektim. O videoda ne yaparsanız yapın lahmacun yerken bile bu baskı size yapılır vurgusunu anlatıyor."

"Neden evlenmiyorsun?' baskısı her yerde yapılır vurgusunu yapmak için videoda lahmacun yedim. Bir gün başıma aynı olay geldi. Tam lahmacun yerken, arkadaşım, 'Evlenmiyor musun?' diye sormuştu" açıklamasını yaptı.


Sözlerine devam eden Özlem Maden şöyle konuştu; "Bu videoyu paylaşınca sosyal medyadan yine yüzlerce evlenme teklifi aldım ama kimse kimseye baskı yapmasın. Evlenmek için evlenilmez. Baskıyla yapılan evlilikler hüsranla biter."


2