Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ali Koç ve KKTC Fenerbahçeli İş İnsanlari Derneği’nden anlamlı ziyaret

01.04.2022

Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavisi devam eden bir kaplumbağa evlat edinildi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç merkeze yeni gelen kaplumbağaya “Fenerbahçe” ismini verdi.  


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kuzey Kıbrıs’taki programı kapsamında Merit International Otelleri bünyesinde bulunan Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi’ni KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Duygu Komşuoğlu ve üyeleri ile birlikte ziyaret etti.
Gerçekleştirilen bu anlamlı ziyarette tedavi altında bulunan deniz kaplumbağaları ile ilgili Net Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi, Genel Koordinatör ve Fenerbahçe Spor Kulübü üyesi Hande Tibuk’un desteğiyle kurulan merkez hakkında Hande Tibuk ve Sosyal Sorumluluk Projeleri Müdürü Silem Sargın Kara’dan tedavi süreçleri ve yaralanmaları hakkında bilgi aldı.


Evlat edinme projesine gönülden destek

Ziyaretleri esnasında tedavi altında olan deniz kaplumbağalarını gören ve dünya standartlarındaki rehabilitasyon merkezinin çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alan sarı lacivertli ekip, merkezin evlat edinme projesine gönülden destek verdi. Tekne pervanesi sonucu kafasından yaralanan ve tedavisi devam eden Okyanus isimli deniz kaplumbağasını Ali Koç ve Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği beraber evlat edindiler. Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Okyanus’un yıllık tedavi masraflarını karşılamak için bağışta bulunarak böylesi kıymetli bir projeye katkı sağlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Ali Koç’a teşekkür sertifikası takdim edildi

Hande Tibuk tarafından Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’a Derneği ziyaretinden ve duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür sertifikası takdim ederken, Merit Otelleri Sosyal Sorumluluk Projeleri Müdürü Silem Sargın Kara’da Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’ne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür sertifikasını Dernek Başkanı Duygu Komşuoğlu’na takdim etti. 


Deniz kaplumbağalarının ve doğanın sürdürülebilirliğine katkıda bulunarak sosyal sorumluluk projesinin bir parçası olan Ali Koç ve Dernek üyeleri, oldukça keyif aldıkları bir etkinlikte yer aldıklarını belirtip emeği geçen tüm gönüllülere teşekkür ederek ve çalışmalarında başarılar dileyerek merkezden ayrıldılar.


3