Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

13. Quality of magazine ödül töreninde En Quality Hekim ödülü 'Prof. Dr. Ümit Özekici'nin oldu

11.05.2022

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 13. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Merit Otel ve Babylon Town ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.


Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 13 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 40 ödül sahiplerini buldu.


Meslek hayatına bir çok başarı hikayesini sığdıran ve tüp bebek alanında Türkiye'nin önde gelen hekimleri arasında gösterilen Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ümit Özekici gecemizde 'En Quality Hekim' ödülünün sahibi oldu. Özekici ödülünü meslektaşı Prof. Dr. Berrin Pehlivanlar'ın elinden aldı.3