Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'N Kolay Harbiye Açıkhava' konserleri kapsamında Evdeki Saat, Sena Şener ve Gripin sahneye çıktı

17.05.2022

"Live From Harbiye Fest." Gripin & Sena Şener & Evdeki Saat Performansları İle Tek Günlük Festival Tadında Geçti.


Bayhan Müzik'in yeni canlı performans markası "Live From İstanbul" Youtube kanalının konser serisinde ikinci etkinlik dün gece gerçekleşti. "N Kolay Harbiye Açıkhava" konserleri kapsamında Evdeki Saat, Sena Şener ve Gripin sahneye çıktı.
Evdeki Saat Gecenin Açılışında Ortamı Isıttı.Yeni nesil alternatif müziğin temsilcilerinden Evdeki Saat gecenin açılışını yaparken, pandemide kendileri ile tanışmamızı sağlayan, bir çok projede de kullanılan "Uzunlar" şarkısı ile büyük alkış aldı. Son dönemin ilgi çeken genç isimlerinden Sena Şener, farklı tarzı, kendi şarkıları ve coverları ile seyircilerle buluşurken, Şener'in sahnesine Tuna Kiremitçi konuk oldu. Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları albümünde birlikte söyledikleri  "Birden Geldin Aklıma"yı Şener ve Kiremitçi Harbiye'de bu kez canlı olarak söyledi.
Gripin Harbiye'de Yeni Şarkıların Müjdesini Verdi.


Live From Harbiye Fest'in kapanışını ise Türkiye'nin köklü gruplarından Gripin yaptı. Grup, kendi hitleri ve proje albümlerde söyledikleri şarkılar ile izleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı. Gripin'in solisti Birol Namoğlu "Önümüzde 2 yeni şarkı var, biri sürpriz bir düet olacak." ilk kez yeni şarkıların müjdesini Harbiye sahnesinden verdi.


2