Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Nocturne X Hande Erçel’den sıra dışı bir yaza merhaba partisi

26.05.2022

Nocturne, başarılı oyuncu Hande Erçel ile iş birliğinin beşinci sezonunu İlkbahar/Yaz 2022 kampanyasına adını veren #ŞehirSenin temalı etkileyici bir Yaza Merhaba Partisi ile taçlandırdı. 25 Mayıs Salı günü Tarihi Yarımada’ya açılan büyüleyici bir manzaraya sahip Soho House’un terasında gerçekleşen etkinliğe, influencer dünyası ve cemiyet hayatından çok sayıda önemli isim katıldı. 
Herkesi günün her saatinde, şehrin her noktasında hayatın tadına varmaya davet eden #ŞehirSenin temalı Nocturne İlkbahar/Yaz 2022 kampanyası partinin konseptine yansıtıldı. Hande Erçel ev sahipliğinde düzenlenen özel davette; İstanbul’u İstanbul yapan tüm değerler birkaç saatliğine bir araya gelerek misafirlere unutulmaz bir şehir hayatı deneyimi yaşattı. Davetliler; dondurmacı, pamuk şekerci, macuncu ve caddeleri güzelleştiren çiçekçilerin arasında, gündelik hayatın koşuşturmasını geride bırakarak şehri yaşama fırsatı buldular. 


Su Atacan, Pınar Altuğ


Şarkıcı Gülçin Ergül ve DJ Memo Garan’ın performans sergilediği gecede; usta moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz fondaki İstanbul silüetine karşı misafirlerin fotoğraflarını çekerek unutulmaz anları ölümsüzleştirdi.


Gülçin Ergül


Davetliler arasında Esra Erol, Gamze Erçel, Gizem Hatipoğlu, Gül Ağış, Hande Ünal Şaşmaz, Mihre Çelikkol, Narod Çetinkaya, Pınar Altuğ ve Rüya Büyüktetik yer aldı. 


Gamze ErçelSezgi Sena Akay

1