Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Esra Bilgiç'in katılımıyla Big'n Bold maskara serisi için özel davet

30.06.2022

Cemiyet, magazin ve güzellik dünyası, 29 Haziran Çarşamba günü Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın reklam yüzü ünlü ve başarılı oyuncu Esra Bilgiç’in katılımı ile “Bakışları Abartıyoruz” dedirten, ekstra siyah, hacimli ve belirgin kirpik görünümü sunan “Big’n Bold Maskara Serisi” lansmanı için düzenlenen davet Feriye’de gerçekleşti.


Esra Bilgiç


Başarılı ve ünlü oyuncu Esra Bilgiç’in reklam yüzü olduğu Türkiye’de makyaj denince akla gelen ilk marka olan, Flormar, yeni maskara serisi Big’n Bold’u özel bir davetle tanıttı. 


Ayşegül Uluç


Flormar’ın topaklanmaya ve bulaşmaya karşı geliştirilen özel formülü ile ekstra siyah, hacimli ve belirgin kirpikler yaratan maskara serisi Big’n Bold üç farklı seçenekten oluşuyor. Hacimli kirpikler için ‘Volume’, uzun kirpikler için ‘Lengthening’ ve suya dayanıklı ‘Waterproof’ ile bu yaz bakışlar abartılı olacak!


Esra Bilgiç, Gökçen Akyol Yamaner


Her detayın düşünüldüğü bu özel davete Begüm Kütük, Pelin Kaya, Arzu Kunt, Ayşegül Uluç gibi ünlü isimler katıldı. Güzel oyuncu Esra Bilgiç’in başrolünde olduğu ve ‘Bakışları Abartıyoruz’ konseptli reklam filminin ilk defa gösterildiği davette, film ‘büyük beğeni topladı. Esra Bilgiç ile birlikte Flormar Global İletişim ve Kreatif Direktörü Gökçen Akyol Yamaner’de davetlilere ürün serisi ve kampanyayla ilgili detaylı bilgi verdi.


1