Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Survivor'da finalistler SMS sonuçları ile belli oldu

01.07.2022

Survivor’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı ve finalistler canlı yayında belli oldu. Yaklaşık 6 ay önce ekran macerasına başlayan Survivor All Star'ın 29 Haziran Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkan son bölümünde, yarı final heyecanı Tersane İstanbul'da yaşandı. Batuhan, Adem, Nisa ve Ayşe canlı yayında SMS oylamasına çıktı. Bu oylamanın ardından en az oyu alan iki isim yarışmaya veda etti. Şampiyonluk yarışına veda eden isimler Ayşe ve Batuhan oldu. . İşte, Survivor’da finalistler kim oldu sorusunun yanıtı ve son bölümde yaşananlar...


Dominik Cumhuriyeti'nde ocak ayında serüvenine başlayan Survivor 2022 All Star'da sona gelindi. Şampiyonluk mücadelesine ev sahipliği yapan Tersane İstanbul'da yarı final heyecanı canlı yayında yaşandı. Nefeslerin tutulduğu gecede yarı finalistler Nisa, Adem, Batuhan ve Ayşe mekana tekne ile geldi. Büyük maceranın son bulduğu gecede ilk önce Ayşe ve Nisa SMS oylamasına çıktı. Sonuçların açıklanmasıyla gecenin ilk saatlerinde elenen isim Ayşe oldu.
Heyecan dolu yarı finalde bir eleme de son saatlerde gerçekleşti. Nisa, Adem ve Batuhan arasında yapılan SMS oylamasına göre elenen 2. yarışmacı Batuhan oldu.


Böylece Survivor’da finale kalan yarışmacılar Adem ve Nisa oldu.

3