Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yaz sonu cildinizin hak ettiği terapi: Dermalex Sensitive Balance

07.09.2022

Yaz boyunca güneş ışınlarına maruz kalan cildimiz, sonbaharın yaklaşmasıyla çok daha özenli bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Cildin pH değeri ile uyumlu olan Dermalex Sensitive Balance serisi, sizin kadar hassas olan cildinizin de hak ettiği terapiyi sunuyor. 


Güneş ışınlarına en çok maruz kaldığımız sıcak yaz aylarını yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Bu dönemde ruhumuz güneşin enerjisi ile yenilenir ve güzelleşirken, cildimiz ne yazık ki biraz daha yorgun olabiliyor. Cildimize yazın kaybettiği nemi geri kazandırmanın şimdi tam zamanı!  


Özellikle mevsim geçişlerinde nemini ve canlılığını kaybeden cildimize gereken ilgiyi göstererek ona iyi bakmak önceliklerimiz arasında ilk sırada yerini alıyor. Türkiye’deki her 10 kadından 7’sinin* cildinin hassas olduğu göz önünde bulundurulduğunda ise doğru cilt bakımının önemi bir kez daha öne çıkıyor. Bu noktada formülleri cilt uzmanları tarafından İsveç’te geliştirilen Dermalex Sensitive Balance serisi, cildinize yazın kaybettiği nemi geri kazandırırken hak ettiği terapiyi sunuyor.   


Bakım yaparken cildinizi korumaya da odaklanan Dermalex Sensitive Balance serisi, içerisinde bulunan prebiyotikler sayesinde cildinizin doğal dengesini korumasına destek oluyor. Bununla birlikte sahip olduğu Micell & Hyaluronik asit cildin kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı oluyor.  


Dermalex Sensitive Balance serisi, üç ayrı ürünü ile A’dan Z’ye tamamlanmış bir cilt bakımı sağlıyor. Kir ve makyajı cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizleyen Dermalex Hassas Micellar Temizleme Jeli, sabun içermeyen formülü sayesinde suyla durulanarak veya pamukla silinerek; yüz, göz çevresi ve dudak için kolaylıkla kullanılabiliyor. Çok daha dengeli ve taze görünen bir cilde sahip olmak için ise 24 saat süreyle cildi yoğun ve derinlemesine nemlendiren Dermalex Hassas Likit Krem, rahatlatıcı etkisiyle hassas tüm cilt tiplerinde kullanılabiliyor. Cildimizin en hassas noktalarından biri olan göz çevresi üzerinde dermatolojik olarak test edilen Dermalex Hassas Göz Çevresi Kremi de tıpkı Hassas Likit Krem gibi nemlendirme sağlayarak cildi rahatlatıyor ve tahrişe karşı koruyor.  


Dermalex Pure Balance Serisi 

Dermalex, yalnızca hassas ciltler için değil normalden karmaya cilt tiplerine uygun ürünleriyle de cilt bakım rutininizdeki en büyük yardımcınız oluyor. Türkiye’de leke görünümü ve ince çizgi görünümüne karşı çözümü bir arada sunan ilk ve tek ürün gamına sahip olan Dermalex’in Pure Balance serisini deneyenlerin 100% ü ürünü öneriyor. 

15