Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Arcadia Yachts, bugünün ve yarının denizcileri ile geleceğe yön veriyor

01.12.2022

Yenilikçi bir mega yatta benzersiz alanlar ve benzersiz teknolojik çözümler…


Denizde asıl önemli olan, nerede olduğunuzu ve hangi yöne gittiğinizi bilmektir: Arcadia Yachts, bugünün ve yarının denizcileri ile geleceğe yön veriyor.


Sherpa 60, dümen, kamara ve mutfak için ön bölümde yer alan benzersiz alanları ile, onu limandaki diğer teknelerin çoğundan ayıran bir profile sahiptir. Teknenin alçak yüzme platformu, tasarımın işlevselliği takip ettiği bir düzende. Ve bu açık güverte düzeni alışılmadık miktarda kullanılabilir güneşlenme ve sosyalleşme alanı sunuyor. 
Up&Down pencereler, sahiplerinin ve misafirlerinin isteklerine göre sky lounge alanını açık veya üstü kapalı bir güverteye dönüştürüyor. Kenarlar açık olabilir veya bir düğmeye dokunarak geniş, klimalı bir alan oluşturmak için pencereler sert tavana kadar yükselebilir. Büyük kıç güvertede üç şezlonglu bir güneşlenme alanı ve C şeklinde bir kanepe, yemek masası, bar, buzdolabı ve lavabo bulunan ayrı bir sosyal alan bulunmaktadır. Kıç güverte ve büyük yüzme platformu tik ile kaplıdır. Kıç güvertenin altı, bir bot ve eğlenceli deniz oyuncakları için yeterince büyük bir garaja sahip. Yaklaşık 25 m2'lik son teknoloji güneş panelleri, teknenin sistemlerini çalıştırmak için yeterli gücü üretir. Arcadia ruhu, halihazırda var olan sinerjileri bir araya getiriyor: verimli, konforlu gövde formları, çevik, yüksek performanslı yenilikçi IPS sistemi ile birleşiyor.


Başlangıç fiyatı – 1.900.000€

Tam Boy: 18,67 m

Ağırlık: 33 t

Gövde Boyu: 18,28 m

2 x VOLVO PENTA IPS 600 (std) / 700 (ops) / 800 (ops)

Maksimum Hız: 19,5 (std) / 21 / 22 kn

Seyir Hızı: 16 (std) / 18 / 19 kn

Yakıt Kapasitesi: 3.400 lt

Tatlı Su Kapasitesi: 730 lt


3