Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Michelin Yıldızlı dünyaca ünlü Şef Akira Back’in açılışından renkli anlar Quality sayfalarında

01.12.2022

Akira Back’in açılışına Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu başta olmak üzere iş, sanat, siyaset ve sosyal yaşamın sevilen isimleri, ünlü şefin lezzetlerini deneyimlediMichelin Yıldızlı dünyaca ünlü Şef Akira Back’in, İstanbul’daki ilk restoranı JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de birçok ünlü ismin katılımıyla açıldı. 
Türkiye’nin canlı kültürel dokularından ilham alan, Akdeniz, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve füzyon lezzetleri ile cemiyet ve sanat camiasından pek çok ismin tercihi olan JW Marriott İstanbul Marmara Sea, şef Akira Back’in Türkiye’deki ilk restoran açılışına da ev sahipliği yaptı.


Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu ve ailesi başta olmak üzere, Ziya Yımaz ve eşi, Avusturya milletvekili Şirvan Ekici, opera şanatçısı Didem Balık, Dr. Ender Saraç, Serap Sarı, Sabit Akkaya, Meral Yazıcı, Nil Uzun, Ece Kral gibi isimler, JW Marriott Istanbul Marmara Sea’nin büyüleyici ambiyansında unutulmaz bir akşam yaşadı. 
Üç gün süren açılışta, Japon kültürünü yansıtan özel dans şovları, Dj Doğan Çabakçor’un müzik ziyafeti ile keyifli dakikalar geçiren davetliler, Akira Back’in dünyaca ünlü menüsünü deneyimleme fırsatı buldu. 


Akira Back, dünyaca ünlü saygın bir şef, Michelin yıldızlı birinci sınıf restoranları ile son yirmi yılda küresel bir imparatorluk inşa etti. Restoranlarının sadık müşterileri arasında Elon Musk, Dalai Lama, Bill Clinton, Sarah Jessica Parker, Justin Timberlake, Taylor Swift, Nick Jonas gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Eski bir snowboardcu olan şefin, Paris, Las Vegas, Dubai, Beverly Hills, San Diego, Toronto, Singapur ve Seul gibi yerlerde şubeleri bulunuyor. 1