Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Leaders Cxo ekibinden kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor

03.12.2022

Global bir iş dünyası network kuruluşu olan Leaders Cxo, üyelerinin değerli bağışları ile yaptırdıkları balmumundan Atatürk heykelini, bundan sonra daimi olarak konumlandırıldığı CVK Park Bosphorus Hotel’de misafirlerine tanıttı. 


Leaders Cxo Başkanı Cenk Dağcı ve network grubunun üyeleri kültür ve sanat alanında seçkin etkinlikler organize etmeye devam ediyorlar. Geçtiğimiz günlerde düzenledikleri davette, topladıkları bağışlar ile sanatçı Görkem Candan’a yaptırdıkları Atatürk’ün balmumu heykelini, bundan sonra daimi konumlandırılacağı yer olan CVK Park Bosphorus Hotel’de misafirlerine tanıttı. Cumhuriyeti’mizin 99’uncu yılında, Maji Art Gallery iş birliği ve Teknik Kimya sponsorluğunda, Sanata Engel Yok Vakfı yararına düzenledikleri Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında yaptırılan Atatürk’ün balmumu heykeli, bundan sonra daimi olarak CVK Park Bosphorus Hotel’de yer alan Yahya Kemal Kütüphanesi’nde konumlandırılacak. 


Cenk Dagˆcı, Yasemin Zanbak, Gaye Donay, Mehmet, Koray Kocasakal, Emine To¨redi, Murat Arslan


Dağcı, davette misafirlerine bir de sürpriz yaparak, etkinliklerine bugüne kadar hep büyük destek veren ve o gün aynı zamanda yeni yaşına giren CVK Park Bosphorus Hotel’in Genel Müdürü Murat Arslan’ın doğum günü hep birlikte bir pasta keserek kutladı. Etkinliğe katılan iş ve sanat dünyasının seçkin misafirleri arasında Canan Yolaç, Sibel C¸ataklı, Nezihe Kılınc¸, Nurcan Kuzucan, Gaye Donay, Yasemin Zanbak, Mehmet-Koray Kocasakal, Emine To¨redi, Serhan Sabanlar, Dr. Melih Aygün, Nadir Güllü, Meltem Çolak ve Tamer Levent yer aldı.


Sibel C¸ataklı, Nezihe Kılınc¸, Nurcan Kuzucan, Canan Yolac¸, Yasemin Zanbak, Gaye Donay

1