Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali gerçekleşti

03.12.2022

Otizmli bireylerin yararına her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve büyük ilgi gören yılbaşı alışveriş festivali, bu yıl kapılarını 15.kez Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde açtı. Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali 29 Kasım- 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde yoğun katılımla gerçekleşti.


Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli bireyler yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacı ile gerçekleştirilen ve gelenekselleşen alışveriş festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi ile karşılandı. 


Seren Serengil


Otizmli bireylerin yararına bu yıl 15. defa düzenlenen ve büyük ilgi gören Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali; 29 Kasım - 30 Kasım - 1 Aralık’ta Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde gerçekleşti. Karaköy’ün çok kültürlü ticaret hayatını ve zanaat geleneklerini günümüze taşıyan Paket Postanesi’nde üç gün süren festivalde, Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılmak üzere, katılımcı firmalar ve çekiliş bilet ücretleri aracılığı ile yardım toplandı.


Meltem Acet


120’yi aşkın seçkin marka festivalde buluştu


Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali; takı, giyim, dekorasyon, ev tekstil, mücevher, kozmetik, aksesuar ve antika gibi çeşitli pek çok konuda seçkin ve özel markanın ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturdu. Birçok tanınmış markayı sosyal sorumluluk bilinci ile bir araya getiren “Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali” ’ne ziyaretçiler, yoğun ilgi gösterdi. Üç gün süren alışveriş festivalinde ziyaretçiler sevdikleri için hediyeler alırken, aynı zamanda otizmli çocukların eğitimine katkıda bulundu.  


Ebru Kohen


21.500 kişi festivali ziyaret etti 

İstanbullulara keyifli anlar ve keyifli bir alışveriş ortamı sunan Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali’ni gerçekleştiği üç gün boyunca 21.500 kişi ziyaret etti. 


Ziyaretçilerin deniz yolu ile kolayca ulaşabilmesini sağlamak için her gün Kandilli-Bebek-Paket Postanesi güzergâhında gerçekleştirilen tekne seferlerinin yanı sıra Galataport İstanbul içerisinden Paket Postanesi’ne düzenli ve sık aralıklarla buggy seferleri de düzenlendi.

3