Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality of Magazine’in yeni yıl daveti yıldızlar geçidine sahne oldu

06.12.2022

Türkiye’nin önde gelen cemiyet ve magazin dergisi Quality of Magazine, Cahide Palazzo’da gerçekleştirdiği yeni yıl davetiyle yine ses getirdi. Babylon Town Hotel ve Merit Royal Diamond ana sponsorluğunda gerçekleşen gece, ünlü akınına uğradı.

 

Gökay Kalaycıoğlu, Salih Keçeci, Melike Öcalan


Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı gece, usta gazeteci ve Quality of Magazine Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci’nin açılış konuşması ile başladı.


İbrahim-Öykü Bozan, Ali AğaoğluYiğitsoy, Hamiyet-Sabri,Gurur Yiğit 
Bülent Kaya, Samet Kılıçarslan, Lütfü Sapmaz, Faik Öztürk


Nida Büyükbayraktar-Petek Dinçöz

 


Cemiyet, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı gecede Türkan Şerbetçi, Ali Ağaoğlu, Orhan Gencebay, Ahmet Selçuk İlkan, Cengiz Kurtoğlu, Aslı Hünel, Ayhan Aşan, Gonca Vuslateri, Buket-Yusuf Köksal, Ender Saraç, Yalçın Şahin, Sabri Yiğit, Arzu Kunt, Asena, Petek Dinçöz, Gizem Özdilli, Nihan Akın, Ayşegül Yıldız, Özlem Yıldız, Ivana Sert, Faik Öztürk, Kurtuluş Kuş, Burak Bulut, Mahmut Tuncer, Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu Özekici, Prof. Dr. Ümit Özekici ve Hilal Suerdem gibi isimler hazır bulundu. Sevim Emre-Orhan,Sedahan,Gökhan Gencebay Barış Demirtaş, Orhan Gencebay, İlkay Köyağası, Halil Balcı, Salih Keçeci, Gökay Kalaycıoğlu


Orhan Gencebay, Halil BalcıÖncelikle bu muhteşem geceye destek veren sponsorlara teşekkür plaketleri takdim edilirken, 500 seçkin davetlinin katıldığı gece Cahide şovlarıyla başladı. Cahide Palazzo’nun dillere destan şov ekibinin konukları coşturduğu gecede daha sonra usta isim Serkan Kaya sahne aldı. Konuk sanatçıların da Serkan Kaya’ya eşlik ettiği gece, tam anlamıyla bir yıldızlar geçidine sahne oldu.

 

Sedat Hakan Karataş, Samet Kılıçarslan, Cengiz Kurtoğlu, Sema Ceylan, İlhan Yavuz, Özgür Tabakoğlu

Yeni yıl daveti için Pelit tarafından hazırlanan pasta, geri sayımla birlikte kesilirken, pastanın kesimi sırasında ünlü isimler de Quality of Magazine Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci’yi yalnız bırakmadı.
Geceye katılan isimler, yeni yıl pastasının kesilirken 2023 yılından sağlık, huzur, mutluluk, birlik ve beraberlik dilediler.


Gonca Vuslateri, Ivana Sert-Sezer Dermenci

1