Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Alper Saldıran, yeni kitabı ‘Siyah Odadan Hikayeler’i sevdikleriyle tanıştırdı

16.11.2018

Ünlü oyuncu Alper Saldıran, KaraKarga etiketiyle yayımlanan ikinci kitabı “Siyah Odadan Hikâyeler”i, sevdiği dostlarının katıldığı eğlenceli bir partiyle kutladı. 


FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Bir yıl arayla ikinci kitabını yazan Saldıran’ı, 10 Karaköy İstanbul’da gerçekleşen özel partide; Mustafa Alabora, Ayşegül Dinçkök, Furkan Andıç, Merve Çağıran, Tayanç Ayaydın ve eşi, Saffet Emre Tonguç, Ahmet Güneştekin, Mehmet Turgut, Koray Erkaya, Mustafa Seven, Fethi Karaduman, Levent Özçelik, Şahika Ercümen, Özge Özder, Esin Moralıoğlu, Evren Uysal ve Dilan Bozyel gibi dostları ile eşi Pınar Tuncegil yalnız bırakmadı.
Sevilen tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Alper Saldıran, yazdığı kitaplarla da büyük beğeni topluyor. Geçtiğimiz yıl ilk kitabı “Beyaz Odadan Hikâyeler”i okurlarıyla buluşturan Saldıran, ikinci kitabı “Siyah Odadan Hikâyeler” ile bu kez siyah odaya giriyor.
Geçtiğimiz hafta raflarda yerini alan “Siyah Odadan Hikâyeler”de Alper Saldıran, konuşan mobilyalar, ağaçlar, kedi ruhlu kadınlar, ustadan çırağa aktarılan tecrübeler arasında dolaşıp, hayata kaleminin gözünden, bizimle birlikte yeniden bakıyor.
Kitabında çağımızın sorunlarına değinen Saldıran, yalnızlaşma, aşk acısı, hayal kırıklıkları ile dolu ‘siyah odadan’ çıkışın, perdeleri açmak ile mümkün olacağını hatırlatıyor.

1