Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yeni ylın ilk günlerinden hepinize merhaba

SALİH KEÇECİ


Yeni ylın ilk günlerinden hepinize merhaba

Zorlu geçen 2015’in ardından 2016’nın hepimize sağlık, esenlik, huzur, barış ve mutluluk dolu günler getirmesini dilerim. Pek kıymetini bilemediğimiz ve de parayla satın alamayacağımız tek unsur hepinizin bildiği gibi “zaman”dır. Ve su gibi akıp giden bu zaman kavramı içinde geçtiğimiz yıl çok mutlu günlere, anılara sahip olmakla birlikte maalesef iş ve sanat dünyamızdan kaybettiğimiz dostların acısını da yaşadık. Umarım yeni yılda bütün bunları göz önüne alarak hem zamanı daha güzel ve mutlu bir şekilde yaşamayı hem de mutsuz olayların asgariye inmesini, hatta hiç yaşanmamasını dilerim. 

Quality İnşaat
2016’yı Türk ekonomisinin can damarı olan inşaat sektörüne ilişkin özel özel bir ek ile karşılıyoruz. Bu ekte, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının dev projelerine, sektörden en son haberlere, trendlere yer verdik. 

Yeni yılın ilk sayısı içinizi ısıtacak
Quality of Magazine’in Ocak 2016 sayısında, herkesin içini ısıtacak bir kapak yaptık. Dünya Gazetesi’nin kurucusu merhum Nezih Demirkent’in torunu olan Feyzan (Ersinan) ve eşi Erdem Top çiftinin üç güzel çocukları ile birlikte çizdikleri mutluluk tablosunu dergimize taşıdık. 
Diğer yandan Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi İsmail- Firuzan Doğan çiftinin oğlu Güçer Doğan ile Bigalı iş adamı Kadir- Türkan Doğan çiftinin güzel kızları Simge Doğan’ın, Biga’daki nişan törenlerinin tek medya tanığı olduk. 

Quality Business
Quality Business’ın bu ayki kapak röportajı, Banu Noyan İletişim Organizasyon Ajans Başkanı Banu Noyan. “Organizasyon bizim işimiz” diyen Banu Noyan ile başarısının sırrını konuştuk. 
Turizm sektöründe faaliyet gösteren ve büyük hedefleri bulunan Sonic Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Elif Kırgıç Ergüder ve Ataşehir Varyap Meridian’da son teknoloji ile diş sağlığına hizmet eden Medica Dent’in sahibi Zafer Kazak, bu bölümün diğer konukları. 

Magazin bölümünde dizilerin yeni jönlerinden Taylan Güner röportajımız var. Davetler, portre sayfalarımız, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, dekorasyon, kültür sanat sayfalarımız ve de Quality Fashion sayfalarımız yine renkli bir içerik sunuyor. 

Yeni yılınız kutlu olsun.

101
1