Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Her anı Quality ile geçecek bir 2019 başladı

Sinem Yıldırım


Her anı Quality ile geçecek bir 2019 başladı

İşte yeni yılın ilk ayı bitti bile. Zaman su gibi de değil artık ışık hızıyla geçiyor adeta. Bu nedenle anlarımız çok önemli. Ama her anımız. Geri getiremeyeceğimiz ve buna rağmen değerini bilemeyip çer çöp pek çok şey için harcayıp durduğumuz tek şey belkide.


Sizi bilmiyorum ama biz bu seneye ekipçe muhteşem başladık. Sayın Salih Keçeci'nin geleneksel gecelerinden biri daha her zamanki gibi çok şaşalı geçti. Quality dergisinin yeni yıl partisinde yine Türkiye ve İstanbul yaşamının en önde gelen simaları en ön sırada yerlerini almışlardı yine. Partide adım atacak yer yoktu adeta. Geceye ilgi gerçekten çok büyüktü. Pek çok sanatçının müzikleriyle adeta konserler festivali gibi başlayan gece, sayın Salih Keçeci'nin takdim ettiği plaketlerle coşkulu bir şekilde devam etti. Geleneksel Quality pastası kesilirken tüm misafirler kendileri için özel olarak tasarlanmış yeni yıl süsleriyle bol bol fotoğraf çektirerek bu geceyi zamana sabitlediler.
Zira yaşadığımız mutlu anlardan geriye kalan tek şey o anlarda çektirdiğimiz fotoğraflar kalıyor sadece. İnsanoğlu zaman içinde hafıza kayıtlarında yaşadığı anları unutabiliyor, kim vardı kim yoktu, kim ne giymişti, kime ne demişti her şey ama her şey silinebiliyor hafızalardan ama fotoğraflar, işte o an minik bir parmak hareketiyle sahibi olabildiğimiz ve adına fotoğraf dediğimiz o zamanı ve mekanı dondurma ve sabitleme işlemi gerçekten o kadar değerli ki benim için. 
İşte Quality dergimizin yeni yıl partisi de zamanı aşacak olan böyle pek çok fotoğrafla hem hafızalarımıza kazındı hem asla unutulamayacak ve her anımızı bize hatırlatabilecek pek çok muhteşem fotoğraf bıraktı geriye. Gecemize teşrif eden tüm konuklarımıza, emeği geçen herkese ve bize bu muhteşem anıları hediye eden dergimizin babası Sayın Salih Keçeci' ye teşekkür ediyorum. Ve hepinize harika ve çok kaliteli bir 2019 diliyorum.

10224
16