Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

10. yılın gururunu yaşıyoruz

SALİH KEÇECİ


10. yılın gururunu yaşıyoruz

Zaman nasıl su gibi akıp gidiyor hiç farkında değiliz. Tam on yıl önce Haziran 2009'da lansman sayısı ile başlayan yayıncılık hayatımızda tam on yılı doldurduk. Büyük bir emek ve özveri ile on yıldır hiçbir ay aksamadan, her ayın başında dergimizi çıkardık. 


Hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki, dergi yayıncılığı çok zor ve masraflı bir sektör. Kaldı ki her geçen gün maliyetlerin arttığı, gelirlerin düştüğü günümüzde, hiçbir gruba bağlı olmadan yayın çıkarmak her babayiğidin harcı değil…


Hiç mütevazı olmayacağım, dergimizin kâğıt ve baskı kalitesi, içeriği çok güzel. Bunu sadece ben değil sizin gibi dostlarımızdan hep duyuyorum. Ancak tüm bunlar, tabii ki bir yayının yaşaması için yeterli değil. Sizin de bildiğiniz gibi dergiler ilanlarla yaşar, reklam gelirleri ile ayakta durur. O nedenle bizi yaşatan, ayakta tutan ve bu günlere getiren değerli dostlarıma, reklam veren kişi ve kurumlar ile reklam ajanslarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır.   


QUALITY Ödülleri sahiplerini buluyor

Bildiğiniz gibi, Haziran 2010 yılında 1. sini yaptığımız, Quality Ödül Töreni’ni geleneksel hale getirdik. Bayramdan sonra Quality 10. Yıl Kutlaması ve 10. QUALITY Ödül Töreni’ni yapmak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 

Sanat, Medya ve İs dünyası olmak üzere 3 kategoride sınırlı sayıda verdiğimiz QUALITY Ödülleri, sektörün en prestijli ödül törenlerinden biri oldu. Kutlama ve ödül törenimizde bizlerle olan, dostlarımız ve sponsorlarımıza ayrıca teşekkür ederim. Önümüzdeki ay, yani Temmuz sayımızda, Ödül törenimizin tüm detaylarını dergimizde sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. 


Babalar Günü’nüz kutlu olsun

Malum bu ayın ikinci haftası Babalar Günü. Biz de her sene olduğu gibi Babalar Günü için değişik sektörlerden babalar ile çok özel çekimler yaptık. Çok beğenerek okuyacağınız bu sayfalarımızda bazı çekimlerde de Baba, oğul, torun yani üç kuşağı bir araya getirdik. Bu vesile ile hepinizin Babalar Günü kutlu olsun.


Bu sene benim ilk babasız, Babalar Günüm…

Yüreğimin bir tarafı çok acıyor. Çünkü iki ay önce canım babamı kaybettim. O nenenle babalarınızın kıymetini bilin, sağlığında doya doya baba- oğul ilişkisini yaşayın. Canım Babam, eminim beni görüyor ve duyuyorsun; “Canım Babam, sensizlik çok zormuş, hasretinle içim yanıyor. Elllerinden öperim”  

 

Quality Business, 

Quality Fashion

Quality Sağlık & Güzellik


Bildiğiniz gibi dergimiz Quality Of Magazine’in içinde, Busines, Fashion bölümleri vardı. Bu sene başında iki ayda bir ek olarak çıkarmaya başladığımız QUALITY Sağlık &Güzellik ekini, sizlerden gelen pozitif görüşler ve tavsiyeler sonucu artık dergimizin içine taşıdık. Bundan böyle QUALITY Sağlık&Güzellik, dergimizin içinde ayrı bir kapak ve içeriği ile başucu derginiz olmaya aday. 

  

Kısaca QUALITY Of Magazine bir dergi. Ancak içinde Business, Sağlık, Güzellik ve Fashion bölümleri kendine özgü şık kapaklarla ayrılmış iç içe üç dergi. Sanırım bu da sektörde bir ilk…  10243
1