Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yeni bir yıl, yeni umutlar

SALİH KEÇECİ


Yeni bir yıl, yeni umutlar

Sevgili dostlar, ‘Zaman’ dediğimiz kavram o kadar değerli ve o kadar çabuk geçip gidiyor ki, bunu kelimelerle anlatmak mümkün değil. Ve ne ilginçtir ki, günler, aylar sonrasına verdiğimiz randevular, bir de bakmışsınız geride kalmış. Dünyanın en zengin insanı da olsanız para ile satın alamayacağınız tek şey ‘Zaman’dır…  Ve bizler, içinde yaşadığımız bu dünyada, zamanın ne kadar kıymetli olduğunu maalesef bilemiyoruz. Kavgalar, şiddet olayları, cinayetler ve savaşlar, insan egosunun bitmeyen zaafları yüzünden her geçen gün artarak devam ediyor. Özellikle de kadına şiddet…  


Neden bu öfke, neden bu şiddet?... 

Öfke ve şiddetin kime ne faydası oldu ya da olur ki… 

Hoşgörü ve anlayış, huzur ve mutluluğu getirir. Unutmayalım, ne kadar yaşadığımız değil, nasıl yaşadığımız önemli. Hepinize sağlık, huzur, mutluluk dolu bir yıl dilerim.   


QUALITY’de bu ay… 

Yeni yılın ilk sayısı yine dolu dolu. Her ay olduğu gibi yine büyük bir emek ve özveri ile hazırladığımız dergimizin bu sayısında birbirinden özel röportajlarımız var. Reklam sektöründen Bülent Sarıgül, mücevher sektöründen Yağız Erbay ve eğlence sektöründen DJ Big-G adı ile bilinen Ergin Keskin ile yaptığımız röportajları eminim ilgi ile okuyacaksınız.    


Quality Business’ta bu ay 

Pınar Bent, Cem Karabulut, Koray Özdemir gibi çoğunuzun yeni tanıdığı, her biri kendi sektöründe ayrı bir değer olan isimlerle yapığımız röportajlar, erkek giyimde ülkemizin değerli markalarından biri olan Bisse’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kefeli’nin anlattığı 2020 projeleri ve Business haberler ilginizi çekecek.   


Quality Sağlık&Güzellik 

Dergimizin en çok ilgi çeken ve rağbet gören sayfalarından biri de tabii ki Quality Sağlık&Güzellik bölümü. Ülkemizde giderek büyüyen ve gelişen sağlık, güzellik ve estetik sektöründen en son gelişmeler, haberler ve röportajlar bu sayımızda da dikkatinizden kaçmayacak. Özellikle ağız ve diş sağlığı konusunda ülkemizin önemli kliniklerinden biri olan MedicaDent’in kurucusu M.Sc.Dt. Zafer Kazak haberimiz, Diyetisyen Mehtap Yakut’un tavsiyeleri, Yeditepe Hastanesi’nde ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen donörden kıkırdak nakli yapılması haberini ilgi ile okuyacağınızdan eminim.   


Quality Fashion 

Dergimizin renkli moda sayfalarının yer aldığı Quality Fashion bölümü, kış modasının en son örnekleri ile dolu. Kadın stil, erkek stil sayfalarımız, kapağımıza taşıdığımız Dsquared2’nin kayak tasarımları, Loft ve Machka’nın kış modellerinden derlediğimiz sayfalar, kadın erkek hepinizin ilgisini çekecek. Luxury ve güzellik sayfalarımız ise göz alıcı tasarımları ile en son ürün seçeneklerini sizlere sunuyor.    


Önümüzdeki ay buluşana kadar kalın sağlıcakla…  

10267
1