Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Siz evde kalın, Quality ayağınıza gelsin

SALİH KEÇECİ


Siz evde kalın, Quality ayağınıza gelsin

Sevgili dostlar,


Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 (Korona virüs) ile mücadele ettiğimiz şu günlerde, hiç olmadığı kadar birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Elbet bu günler de geride kalacak ve normal yaşantımıza döneceğiz. Ancak bu risk geçene kadar mümkün olduğunda evinizde kalın ve kendinizi virüsten uzak tutun. Bizler, size olan hizmetimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu ay yine dopdolu bir dergiyle karşınızdayız. Abonelerimize kurye ile ulaştıracağımız bu sayımızı, evde kaldığınız süre boyunca www.qualitydergisi.com üzerinden okuyabilirsiniz. İnternet sitemizin yanı sıra Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi platformlarından da Quality’nin yeni sayısına ulaşabilirsiniz. Siz yeter ki evde kalın, Quality ayağınıza gelsin!


Bu periyotta evde zaman geçiren okuyucularımız, YouTube kanalımızda da birbirinden çarpıcı videolar bulabilir. Quality Dergisi YouTube kanalında her gün eklenen yeni videolarla cemiyet ve magazin dünyasının nabzını tutacaksınız.


5 Nisan Avukatlar Günü’nüz kutlu olsun

5 Nisan 1923’te Mustafa Kemal Atatürk, Ankara Barosu’nu açarken bugüne ‘Avukatlar Bayramı’ olarak ilan etmişti. 1958 yılından bu yana ise 5 Nisan tarihi, ‘Avukatlar Günü’ olarak kutlanır. Adaletin tecelli etmesindeki en önemli faktörlerden olan avukatlar için çok güzel sayfalar yaptık. Birbirinden değerli isimler, bu ayki sayımızda sayfalarımızı süsledi.  Quality Ailesi olarak 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutluyoruz.


Quality’de bu ay

5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla bu ayki kapağımızın konuğu Hazinedar Hukuk Bürosu Yönetici Ortağı Avukat Özlem Hazinedar oldu. Kendisiyle çok güzel bir röportaj yapıp çok özel fotoğraflar çektik. Arabuluculuk, Türkiye’deki hukuk fakülteleri ve kişisel hedeflerini de anlatan Özlem Hazinedar, özellikle Türk kadının kat ettiği mesafeyle ilgili çok çarpıcı tespitlerde bulundu.


Quality Sağlık’ta bu ay kapak röportajımızı Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç ile yaptık. Tekirdağ’da bulunan Çerkezköy Devlet Hastanesi, verdiği hizmetlerle son dönemde adından sıkça söz ettirir oldu. Türkiye’deki ‘Anne dostu hastane’ unvanına sahip olan 65 hastaneden birisi olan Çerkezköy Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç, Türkiye’deki sağlık sisteminin gelişimini anlattı. Quality Business için yaptığımız Selcen Gür röportajı da ilgi ile okunacaktır. Doğan Sigorta Brokerlik CEO’su olan Gür, aynı zamanda kadınlar için kurulmuş olan Tara Kitap’ın da kurucusu. Selcen Gür, yayınevinden elde ettiği gelirin büyük bir bölümünü, kadınlar için yapılan sosyal projelere aktarıyor.


Quality Fashion kapağımızda ise Türkiye’nin en büyük hazır giyim markalarından Bisse’ye yer verdik. Firmanın 2020 ilkbahar/yaz koleksiyonu Bisse Essence, ürün yelpazesiyle bu yıl da modada öncü olacak. 


Kısacası davetlerden magazine, haber sayfalarından modaya, röportajlardan otomobil, gezi, gurme, teknoloji, astroloji gibi sayfalara dek dolu dolu bir Quality ile sizleri bu zor günlerde buluşturduk. Sizlerin huzurunda tüm ekibime fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda sağlıklı güzel günlerde buluşuruz.

10274
1