Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bir yanım hüzün diğer yanım buruk bir sevinç içinde…

SALİH KEÇECİ


Bir yanım hüzün diğer yanım buruk bir sevinç içinde…

Sevgili dostlar Haziran 2009’da başlayan yayın hayatımız her sene haziran ayında düzenlediğimiz muhteşem kutlama ve ödül törenlerimiz ile adeta bir karnaval havasında geçmişti.


Bu sene 2 Haziran’da yapmayı planladığımız 11. yıl hazırlıklarımızın sonuna gelmiştik ki; Çin’de ortaya çıkan ve dalga dalga yayılarak ülkemizi de içine katıp tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını hepimizin planlarını ve hayallerini sildi süpürdü…


11 yıldır hiç aksatmadan aralıksız olarak yayınladığımız dergimizi maalesef mayıs ayında malum nedenlerden dolayı, tabii ki önce sağlık diyerek çıkartmadık. Yaşanan süreçten hepimiz öyle ya da böyle etkilendik. Ancak bu yaşadığımız olumsuz etkenlerden büyük dersler alarak, yaralarımızı sarıp daha da güçlü bir şekilde ayağa kalkacağımıza inancım var...   


12. yılımıza girdiğimiz bu ay pasta kesemedik, ödül törenimizi yapamadık, hatta ve hatta 11 yıl içinde geçtiğimiz mayıs ayı hariç, hiç bir kriz ve ‘hain kalkışma’ ayında dahi kepenk indirmedik ve dergimizi sizlere ulaştırdık. Yapacak bir şey yok, “O da nazar boncuğumuz olsun” dedik ve bu sayımızı ‘Mayıs-Haziran özel 11. yıl sayısı’ olarak çıkarttık.  Bir yanımız hüzünle dolsa da bir yanımız buruk bir sevinç yaşıyor. Bu karmaşık duygular ile hepinize sağlıklı yarınlar dilerim.


Quality Dergisi YouTube kanalımıza abone olmadınız mı? 


Sevgili dostlar, dijital çağda teknolojinin gerisinde kalmak mümkün değil. Bu bilinçle yıllar önce açtığımız dergimizin internet sitesi www.qualitydergisi.com bildiğiniz gibi güncel haberler ile sizlerin de beğenisini kazandı. 


Sitemizin ana sayfasında her ay yeni sayı yükleniyor. İsterseniz son sayıyı isterseniz arşivimizden geriye dönük istediğiniz yıl ve ayı seçerek aradığınız bir sayfaya ulaşabiliyorsunuz. O da yetmedi, Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi uygulamalarından da dergimize ulaşıp tüm sayfalarını okuma şansınız var.


Yıllardır dergimizin özel günleri, davetlerimiz ve ödül törenlerimizin videolarını yüklediğimiz YouTube kanalımızı gelen istek doğrultusunda güncel magazin, davet, özel röportajlar ve şahsi yorumlarım olan videolar ile daha dinamik bir hale getirdik. Dergimize gösterdiğiniz ilgiyi YouTube kanalımıza da göstereceğinizden hiç şüphem yok. Eğer hala abone olmadıysanız sizi de ‘ Quality Dergisi’ YouTube kanalımıza bekliyoruz efendim. 


Daha sağlıklı bir ay dileyerek önümüzdeki aybaşı görüşmek üzere hoşçakalın.

10277
1