Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Birbirimizi uzaktan da severiz…

SALİH KEÇECİ


Birbirimizi uzaktan da severiz…

Sevgili dostlar yaklaşık dört aydır tüm dünyayı olduğu gibi, bizi de etkisi altına alan Covid-19 belası yavaş yavaş etkisini kaybetse de, alınan sıkı tedbirler biraz gevşetilince vurdumduymaz tavırlar yüzünden istediğimiz normalleşmeye maalesef gelemedik. 


Diyeceğim o ki, hem ekonomi çarkının dönmesi hem de bireysel ekonomi için çalışmak ve üretmek zorundayız. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı tedbirlere kesinlikle uymamız gerek. Tüm işletmeler ve sanayi tesisleri gerekli önlemlerini aldı ve sıkı bir denetim altındalar. Bireysel olarak bizlere düşen ise maske ve sosyal mesafe kurallarına uymak… ‘Birbirimizi uzaktan da severiz’

 

Quality’de bu ay

Sevgili dostlar, dijital çağın en etkili ve kendini gösterdiği bu dönemde, herkesin gözü espor turnuvalarındaydı. Türkiye’nin en önemli e-spor takımlarından biri olan fastPay Wildcats de yalnızca Türk oyuncular ile mücadele ederek, LoL, Pubg, CS:GO gibi dünyanın önde gelen turnuvalarında alınmadık kupa bırakmadı. 

Biz de bu  gözde ‘e-spor’ kulübümüz  fastPay Wildcats Yönetim Kurulu Başkanı Orlando Carlo Calumeno ile çok özel bir röportaj yaptık. Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük espor takımı olan ve tamamı Türk oyunculardan oluşan fastPay Wildcats ile gurur duyacaksınız.


Renkli Bodrum sayfalarımız, Hayri Yazıcı’nın Bodrum’da sahibi olduğu Grand Yazıcı’yı Azeri bir yatırımcıya satması, Safiye Soyman-Faik Öztürk çiftinin Bodrum’da Azka Otel’i bir haftalığına kapatarak klip çekimi yapması, Kerem Dürüst’ün geçtiğimiz yaz annesi Gül Dürüst ile küsmesine neden olan evliliğinin, boşanma ile sona ermesi ve daha pek çok renkli sayfamız sizleri bekliyor…   


Business, Sağlık&Güzellik ve Fashion


Dergimizin Business kapağında yeme içme sektörünün öncü firmalarında bir olan Baltalimanı Portaxe’ın sahibi sevgili dostumuz Lütfü Sapmaz var. Lüftü Bey ile normalleşme sürecinde bu sektörde uyulması gereken kurallar ve Portaxe’ta yaşanan değişiklikleri konuştuk. 


İş insanı Uğur Akkuş’un gemiyi yüzen fabrika haline getirip, büyük bir ihtiyaç malzemesi olan maske ve tulum üreterek, ihracata yeni bir sistem getirmesi eminim ki çok ilginizi çekecek.

10278
1