Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Merkür Jüpiter ile ikinci kez kavuşuyor

Dr. Astrolog Şenay Devi


Merkür Jüpiter ile ikinci kez kavuşuyor

Bugün,  ikinci kez, Merkür Jüpiter ile kavuşuyor. Bu sefer biraz farklı olsa da. Merkür'ün artık direk seyri ve Jüpiter'in iyimserliği, haberci gezegenin iletişimsel arzusunu sezgisel ve yapılması gereken konuşmalarımızın arzusunu teşvik ediyor. Bir süredir büyük bir proje üzerinde çalışıyorsanız şimdi destek alma zamanı. Ateş Toprak ve Su grupları  Koç Aslan Yay Boğa Başak ve Oğlaklar fikirleriniz büyük olasılıkla  olumlu karşılanacaktır. Merkür-Jüpiter birleşimi sırasında, Merkür'ün iletişime odaklanması, Jüpiter'in genişleme arzusuyla güçlendirilir. Bu geçiş sırasında kendinizi ifade etmek çok daha kolay hissedecek ve istediğinizi elde etme konusunda daha iddialı olacağınızdan emin olacaksınız.


Genel olarak, hakkında konuşmaktan çok utandığınız veya reddedilme korkusu ile kendi içinizde yaşadığınız duygularınızı özel yaşamınızda paylaşabilir üzüntüleri sevince sevgiye çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni projeler hakkında fikirlerinizi anlaşılır şekilde iletebileceksiniz. Büyük fikirleriniz hakkındaki muhakemenizi kendinizden emin bir şekilde sunduğunuzda, fikirleriniz için destek kazanacaksınız.


Ateş hattında olan burçlar ise, , İkizler, Terazi ve Kova burcunun bu enerji konusunda biraz temkinli olmaları gerekir.  Konuları kendinize göre değerlendirip muhtemelen biraz fazla ileri götürebilir ve abartabilirsiniz. İstediğinizi elde etmek için bu abartı ya da blöf, size pahalıya patlayabilir.  Öyleyse, Evrenin amacınızı iletmenize yardım ettiğinden emin olun; sınırları zorlamaya gerek yok!


Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Dr.Astrolog Şenay DEVİ


10300
18