Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Balık burcundaki Yeni Ay ile ne gibi değişiklikler göreceksiniz?

Dr. Astrolog Şenay Devi


Balık burcundaki Yeni Ay ile ne gibi değişiklikler göreceksiniz?

Geçen ay, Her birimizi zorlayan Kova Yeni Ayından sonra Balık Yeni Ayı gökyüzünün yeryüzüne insanlığa armağanı. Aslında yapması gerekeni yapan bir Yeni Ay'a sahip olmak diyebiliriz. Zihinlerinizde harika şeyler tezahür ettirin, güzel başlangıçlar başlatın ve kalbinizi sonsuz evrensel sevgiye açın!


Peki, Balık burcundaki bu Yeni Ay ile gerçekten ne gibi bir değişiklik görmeyi bekleyebilirsiniz?


Su burçlarının sonuncusu (ve burçların sonuncusu) olarak Balık, değişkenlik getirir. Su, enerjisinin aktığı, uyarlanabildiği, değiştiği anlamına gelir.


Su şekil değiştirir. Ulaşabildiği en derin derinliklere inecek bir enerji ruhlarımız ve kalplerimiz zihnimiz için bu şekil değiştiren enerji, cesur ve dinamik olma zamanı. 


Balık Yeni Ayı iyi hissettiren bir enerjidir. Bu  verimli bir zamandır, ay döngüsünün ortaya çıkan başlangıcıdır ve gerçekten etrafta koşuşturmaca, enerji harcama veya merkezde olma, sahneyi alma ve kalabalık için performans gösterme zamanı değildir.


Belirsizlikler sona eriyor. Kararlar alıp dönüşeceğimiz enerjiler bizleri kucaklıyor. Ataerkillik, bizi tanımlanmış hedeflerin ve başarıya giden net bir yolun gerekli olduğuna inanmaya yönlendirecek ve bunu başararak bilmemiz için bizleri destekleyecek. 


AMA ÖNCE…

Tüm bu Yeni Ay enerjisini en iyi şekilde değerlendirmenin 3 yolunu sizinle paylaşmak istiyorum. Rüyalarınız hayal ve amaçlarınız gerçekleşsin istiyorsanız artık size hizmet etmeyen her şeyi bırakmanız gerekir.


Söylemesi yapmaktan daha kolay, değil mi ?


1. HAYAL ETMEYE CESARET EDİN

Güneş ve Ay 23º'de birleşir. Sonra, Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün, şu anda 20º'de, Venüs'ün balık burcunun 19º'sinde birleşip sabit rotasını yapıyor.


Balık enerjisinin bu perdesi, kalbin ve zihnin yaratıcı,  mavi gökyüzü kısımlarını uyandırmaya hizmet eder. Ve Neptün'ün çok yakın olmasıyla , Balık burcu özelliklerinin maksimum seviyeye yükseltilmesini bekleyebilirsiniz. Empati, yaratıcılık, sezgi ve evet  rüyalar - hepsi her zamankinden daha yoğun olacak.


Rüyalar büyür, derinleşir bizlere rehberlik eder. 


Şimdi kendinizi dizginlemenin ve “nasıl” ları anlamanın zamanı değil. Balık bunu umursamıyor. Bu enerji sınırsız ve hoşgörülüdür. Kalbinizin ritmine istek amaç ve dileklerinize odaklanma zamanı. 2. ROMANTİZME DERİNLEMESİNE BAKIŞ

Venüs, balık burcunun 19 derecesinde iken, yeni bir hassas duygu ve samimi hisler hissetmeyi bekleyebilirsiniz. Bu, sevdiğiniz insanlara karşı gerçekten açık ve savunmasız olabileceğiniz zamandır bu ister sevgiliniz, arkadaşlarınız, aileniz veya KENDİNİZ olsun. SEVİN! SEVMEK CESARET, SEVMEK EMEK, SEVMEK YÜREK İSTER. Şimdi korkuları alt edip sevme VAKTİDİR! 


Çiçekler satın alın, şiirler yazın, olumlu şeyler paylaşın. Sevginizi ifade edin kendinize sersemlemiş ve çocuksu hissetmekte içinizdeki çocuğun varlığını kabullenmeye izin verin. Sevmekten Sevginizi ifade etmekten utanmayın!


Ve EVET - kendinize tüm bu yollarla da sevgi gösterebilirsiniz (ve göstermelisiniz).


3. BAŞLAMAKTAN KORKMAYIN!

Bu Yeni Ay, güçlü aksiyon için tüm gücünü yansıtıyor.


Düşünceler toplanıyor. Gelecek var olmak için hayal ediliyor… Öyleyse izin verin! Teşvik edin! Hayatın getireceği güzelliklere, huzura, başarıya, aşka,  zihninizi ve kalbinizi açın.


Gücünün  farkına var. Doğru; sen evrensin ve evren sensin. Bu nedenle içinizde güç, enerji, ışık ve sonsuz bilgeliğe sahipsiniz. Buraya kendi hikayenizin ustası olmaya geldiniz. İlk adım bunu kabul etmektir. İnanıyorum. Ve ona sahip olmak istiyorum. 


Ne istediğinizi kristal netliğinde ele alın. Ve burada çok spesifik konuşuyorum. Bu "Zengin olmak istiyorum", "Mutlu olmak istiyorum", "Sevmek sevilmek istiyorum", "Sağlıklı olmak istiyorum" şeklinde net cümleler ile niyetlerinizi belirleyin. 


Evrenle ilgili niyetlerinizi belirtin. Herkesin bunu yapmasının farklı bir yolu vardır. Bazıları bunları yazmayı tercih ediyor, bazıları yüksek sesle seslendirmeyi tercih ediyor, hatta bazıları ikisini birden yapıyor. Nasıl yaptığın önemli değil , bunu yaparken nasıl hissettiğin önemli olan.  Niyetinizi mutlak bir güven ve cesaretle ifade etmelisiniz. Hiç şüphe veya güvensizliğe izin vermemelisiniz. 

BUNU YAPIN . Şimdi, tezahürünüzün  niyet ve isteklerinizin sizi nasıl enerjisel olarak somutlaştırdığını deneyimleyin. Bu arzuyu tezahür ettirdikten sonra nasıl hissedecek, hareket edecek, konuşacak ve yürüyeceksiniz? Hemen böyle hissetmeye, hareket etmeye, konuşmaya ve yürümeye başlayın!

 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...


Dr.Astrolog Şenay DEVİ

10303
18