Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gökyüzü bu hafta  iyi ruhları uyanışa geçiriyor

Dr. Astrolog Şenay Devi


Gökyüzü bu hafta iyi ruhları uyanışa geçiriyor

Düştüğümüz içine çekildiğimiz çukurlardan çıkıyoruz. 


KIYAM Başlıyor! Hep bana, hep benim, hep haklı, hep mutsuz olup başkalarından nemalananlar kendi karanlıklarının siyahı ile yüzleşecekler bu ay boyunca! 


Pişmanlıklar yalnızlıklar keşkeler bencillerin vicdanını sızlatacak. İyi niyetleri sömürülen suçlanan yapmasaydın etmeseydinler ile İYİ olmanın cezaya dönüştüğü narın ateşinde yanan yüreklerin Ahı inletecek ARŞI ALAYI! 


Kendi menfaatleri kazanımları sahte itibarları ve çıkarları için  iyilerin gönül mabedini yakıp yıkanlar kendi karanlıklarında YIKILACAKLAR! Sırat köprüsünden geçebilmek hataları inkar yerine kabul edip telafi edebilmek ile mümkün olacak. Fark edip kendine adil ve dürüst olanlar için. Dünya genelinde ülkemiz de hafta boyunca kazalar da artışlar yaşanabilir. Siber saldırılar kanaat liderleri ile ilgili mahrem konuların açıklığa kavuşması gibi pek çok bilinmez gün yüzüne çıkacak. Haklının haksıza GALİP geleceği ASLAN'ın Fareyi alt edeceği döngülerdeyiz. Gözlerin gönüllerin KIYAMA geçtiği uyandığı bu enerjileri iyi değerlendirmemiz dileği ile.


NİSAN 2021 karşılaştığımız zorlukların farkında olduğumuz için, bir önceki yıl kaybettiğimiz veya kaybetmiş gibi göründüğümüz her şeyi telafi etmek için bu ayın enerjilerini iyi değerlendirmeliyiz.


Her Ay burcunun 2021'de öğreneceği önemli ders


Koç

Nisan 2021'de Koç burçları anı yaşamaya başlamayı öğrenecekler. Hayatta öğrenmenin ve büyümenin gerekli olduğunu anlayacaklar. Fırsatları, istenen büyüme ve gelişmeyi sağlayacak şekilde nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca, duygularınız hakkında daha anlamlı ve açık olacaksınız. Burcunuzdaki gezegenler yıl boyunca çoğunlukla iyi bir konumda olacaklar, bu yüzden hayattaki tüm harika anları yaşayabileceksiniz.


Boğa Burcu

Nisan 2021'de Boğalar etkili dinlemenin önemini anlayacaklar. Başkalarının söylediklerine dikkat edeceksiniz. İyi bir dinleyici olmanın yanı sıra, becerilerinize ve yeteneklerinize odaklanacaksınız. Bununla birlikte, birisi sizi moralinizi bozmaya çalışırsa, onları görmezden gelmeli ve değerlerinize dikkat etmelisiniz. Boğa burcu insanları, 2021'de profesyonel başarıya ulaşmak için sıkı çalışmanın ve adanmışlığın önemini de öğrenecekler.


İkizler

Nisan 2021'de İkizler olumsuz titreşimler ve enerji yayanlardan uzak durmayı öğrenecekler. İyi dileklerinizin gerçekten kim olduğunu anlayacaksınız. Arkadaşınız gibi davranan ama aslında arkanızda bir şeyler planlayanlarla başa çıkmayı öğreneceksiniz. Kendinizi daha fazlasını başarmanıza yardımcı olacak iyimser insanlarla çevreleyeceksiniz.


Yengeç

Nisan 2021'de Yengeçler evliliği dengeleyecek ve mükemmel bir şekilde çalışacaklar. Yıl boyunca evlilik hayatınızı düzenli tutacaksınız. Gezegensel pozisyonlar, evlilik hayatınızda keyifli anlar yaratacaktır. Yengeçler gereksiz tavizlerin onlar için sağlıklı olmadığını anlayacaklardır çünkü muhtemelen sizi zor duruma düşürebilir ve hayatta istenmeyen stres yaratabilirler. Çoğunuz dinlenmenin ve rahatlamanın önemini anlayacaksınız. Yengeç ler, seyahatin yaşamda neden önemli olduğunu anlayacaklar.


Aslan

NİSAN 2021'de Aslanlar her geçen gün daha bilge ve bilgili hale gelecektir. Size yönelik olmayan şeylerin zarifçe gitmesine izin vermeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, olayların sizi rahatsız etmesine izin vermeyi bırakmalısınız. Aslan insanları küçük şeyler yüzünden ızdırap çekmeyi bırakmayı öğrenecekler. Bunun yanı sıra, hayattaki sakinliğin önemini anlayacak sizi sevenlerin kıymetini kaybetmeden sahiplenmeniz gerektiğinin farkındalığına uyanacaksınız.


Başak

Nisan 2021'de Başaklar hayatta daha sorumlu hale gelecek. Sorumluluk duygusuyla kutsanacaksınız. Kişiliğinizi hayatta başarılı olacak şekilde dönüştüreceksiniz. Spekülasyon ve günlük ticaret hakkında bilgi edinecek ve bu bilgileri bu tür etkinliklerle kazanç elde etmek için kullanacaksınız.


Terazi burcu

Nisan 2021'de Teraziler hayatta sabırlı olmak olan en önemli dersi öğrenecekler. Bu öğrenme onlara hayatın her alanında yardımcı olacak ve bu yıl karşılaşabilecekleri zor durumlarla başa çıkmaları için onlara bilgelik verecektir. 2021 yılı, er ya da geç olacak bir şeyi sabırla beklemenin önemini de anlamanızı sağlayacaktır.


Akrep

Nisan 2021'de Akrepler öfkeyle hareket etmeden önce kontrol etmeyi öğrenecekler. Kini bırakmalı ve hayata odaklanmanın değerini öğrenmelisiniz. Bazen aşırı duygusal olma eğilimindesiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünün önemli olmadığını anlamalısınız. Bu kadar endişelenmeyi bırakın.


Yay Burcu

Nisan 2021'de Yay burçları duyguları hakkında dışavurumcu ve açık olmanın hiçbir sakıncası olmadığını öğrenecekler. Hayatınızı neşe ve mutlulukla dolduracak en güzel duygulardan biri olduğu için sevgiden korkmamalısınız. Yay lar  kendilerine bu kadar sert davranmayı bırakacaklar.


Oğlak burcu

Nisan 2021'de Oğlak yerlileri seyahatin hayatta neden bu kadar önemli olduğunu anlayacaklar. Bu yıl birçok boş zaman gezisine çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sizi mutlu ve iyi hissettiren şeylere tutunmayı öğreneceksiniz. Oğlak burçları değişiklikleri gönülden kabul edeceklerdir. Her şeye yeniden başlamanın ve hayatınızı sıfırdan yeniden inşa etmenin hiçbir zararı olmadığını anlayacaklar.


Kova

Nisan 2021'de Kova lar hayatta proaktif olmanın önemini anlayacaklar. Sadece olayların nasıl olduğunu izlemek yerine yaşamları ve eylemleri için sorumluluk alacaklar. Kova burçları varlıklarını hissettirecekler.

Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için daha uyumlu olmayı öğrenmelisiniz, Balık Burcu

Nisan 2021'de, Balık burçları daha sağlam kalmayı öğrenecek. İnsanların hayatınızdaki önemini anlayacaksınız. Başkalarını suçlamayı bırakıp daha fazla sorumluluk almaya başlamalısın. Balık, bu yıl harika şeyler yapmanız gerekiyor.  


Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

10309
18