Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Mayıs ayı gökyüzü enerjileri

Dr. Astrolog Şenay Devi


Mayıs ayı gökyüzü enerjileri

Yepyeni bir aya giriyoruz ve bu yepyeni bir başlangıçlara işaret ediyor.


Mayıs  Ayı Kodu 1 Sıfırlanıp yenilenme döngüsü


BİR :


Bir sayısı sembolik olarak herkesin ilk defada söyleyebileceği gibi TEK olanı, MUTLAK olanı sembolize etmektedir.


İslam’da bir olan, tek olan Allah’tır. Allah sözcüğünün ilk harfi olan elif 1 şeklindedir ve ebcet hesabındaki değeri 1’dir.


Bir sayısının bir başka özelliği de kendinden önce başka sayı gelmemesidir. Kendinden önce gelen sıfır hiçliği sembolize eder. Bir ise hiçliği takip eder ve diğer sayılar ondan türer. Burada Bir’in yaratılıcılık işlevi de ortaya çıkar. Tarot destesindeki bir numaralı kart olan Büyücü de başlangıç ve yaratılış anlamındadır.Bu bağlamda Yunan alfabesindeki alfa (a) da başlangıcı temsil eder. İbrani alfabesindeki alef ise başlangıç olduğu gibi, bir inanışa göre diğer bütün harfler ondan türer.


Bir sembolizmi üretkenlikte de ortaya çıkmaktadır. Ataerkil toplumlarda üreme sembolü olan fallus da 1 şeklinde sembolize edilir.


Bazı yazarlar göre 1 ayakta duran insanı da sembolize etmektedir. Bir için başka sembol açıklamaları da vardır. Güneş de bir tanedir ve bu yüzden Mutlak Bir’in sembolü olarak Güneş de kullanılmıştır. 


Bu, yeniden hizalamak, yenilemek ve yeniden başlatmak için 1 Ocak'tan beri sahip olduğunuz en iyi şans pek çoğumuz için tabi FARKINA varabilme CESARETİNİ ortaya koyabildiğimiz takdirde.


Ama oraya varmadan önce, duygusal olarak yüklü bazı enerjilerin içinden geçmeniz gerekecek.


Nisan ayının son günlerinde, 9 kodunun titreşimleri ile her şeyin doğal olarak sona erdiğine dair güçlü bir his hissedeceksiniz.


İşte bir ipucu:

Bu duygunun peşinden gidin.


Artık size hizmet etmeyenleri serbest bırakmanın zamanı geldi, böylece listeyi temizleyebilir özgürleşebilirsiniz bu zorlu günlerde bunun için çabalamalısınız.


Gereksiz sizi yoran her şeyi sizi engelleyen  etki ve kişileri ardınızda bırakmanız yeni numerolojik döngüye girerken hayati önem taşıyor başka bir yol yok güzel olanı kucaklayabilmek için.


Neyse ki, Gerçkeleşen Süper Ay ile Evren bizlere ihtiyacımız olan tüm araçları sağlıyor.


Bununla birlikte, kolay bir yolculuk olmayacak. Mayıs ayı, zaaflarınıza ışık tutacak ve güvensizliklerinizi ön plana çıkararak yüzleştirecek herkesi kendini özünü keşfetmek kalem olup hayat tahtasında yeniden yaşamlarımızı yazıp şekillendirebilmek için.


Zirveye çıkmak için bu süper yoğun enerjiler hakimken arşta yeryüzünde bunları doğru değerlendirmeliyiz geç kalmadan unutmayalım çiçek dalında özür zamanında sevgi kıymet bilirken güzel. Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

10312
18