Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Haftanın numerolojik kodu: 5555

Dr. Astrolog Şenay Devi


Haftanın numerolojik kodu: 5555

Ve bu özellikle 5 Mayıs için çok güçlü enerjileri yansıtıyor yeryüzüne ve bizlere.


5 Mayıs 2021, 5. Dünya Yılında iki kat şifa, heyecan ve macera sunan 5. Dünya Günüdür.


Nümerolojide 55, değişimin yakın olduğunun güçlü bir işaretidir .5'İN ANLAMI NEDİR?


Numerolojide 5, değişimi temsil eder. İstikrar yanılsamasını gün ışığına çıkarır ve bizi hayatımızdaki çeşitliliği ve farklılığı kucaklamaya teşvik eder.


Çevrenizde tekrar eden 5 rakamını görüyorsanız, kendinize yaşamın etrafınızda farklı bir şekilde tezahür etmek isteyip istemediğini sormanız için teşvik ediliyorsunuz. Kendini yeni bir forma dönüştürmek istiyor mu? Değişmeye mi çalışıyor? 5 genellikle aydınlatıcı bir figür olarak görünür: Artık bize hizmet etmeyen yollara, alışkanlıklara ve yaşamın bölümlerine çok sıkı sıkıya sarıldığımızı vurgulayan bir enerji.


YAPILMASI EN ZOR ŞEYLERDEN BİRİ, DEĞİŞİME KARŞI KENDİ DİRENCİMİZE BAKMAKTIR.

Rahat, tanıdık ama acı veren eski hayata tutunmak, onu kabullenmek iyileştirme cesaretini ortaya koyma karmaşasından geçmekten çok daha az tehditkar ve daha kolaydır. Kolay olanı değil gerçekçi davranıp cesaretle ÇOK daha uyumlu olanla hayatlarınızı yapılandırmayı SEÇMELİSİNİZ, cesur olanlar yenilenecek!  555'İN ANLAMI NEDİR?

555'i görüyorsanız, oturup not alma zamanı Evren dikkatinizi çekmeye çalışıyor! Hayatınızı sarsmanız  yenilenmeniz gerektiğine dair güçlü bir işaret alıyorsunuz!


555, genellikle hayatta kayıtsız ve tembel olduğumuzda ortaya çıkabilir. Belki rahat oldunuz ama buraya yapmaya geldiğinizi bildiğiniz işi yapmaktan kaçınıyorsunuz. Ya da belki bu işin ne olduğunu bilmiyorsunuz, ama bulmak için araştırmayı erteliyorsunuz!


Bu rakamlar değişim için bir katalizördür. Çoğu insan için 555 sayıları bir uyanma çağrısı olarak gelir: Hayat bundan ÇOK daha iyi olabilir! Koruyucu enerjiler, sahip olduğunuz potansiyel konusunda sizi uyarıyor ve kendi kendinize empoze ettiğiniz sınırlardan kurtulmanız için sizi cesaretlendiriyor. İşler değişmek üzere!


Birleşik 555, oldukça yaratıcı ve besleyici bir sayı olan 6'yı (5 + 5 + 5 = 15 ve 1 + 5 = 6) oluşturur, bu nedenle bu aynı zamanda bu süreçte kendinize derinlemesine bakmanız için bir hatırlatmadır. Değişim yorucu olabilir ve eğer dikkatli olmazsak, hızlı bir şekilde kaçışa yol açabilir, bu yüzden kendinize güvenin ve uyumlu kalın. Kendinizi terk etmeyin. Sizi tanıdık olandan uzaklaştıran şeyler yaparak kendinizi nazikçe zorlayın  sizin tarafınızdaki en küçük değişiklikler bile ihtiyaç duyduğunuz daha büyük güzelliklerin gelmesine yol açabilir. 


555 NUMARAYI GÖRMEK, GÜÇLÜ BİR DESTEK VE GÜVENCE İŞARETİDİR!

5555'İN ANLAMI NEDİR?

5555'i görmek çok güçlü bir alamettir.


Gelmekte olan değişim var, bu en yüksek potansiyeliniz için bir portal ve var olmanın, görmenin ve yapmanın sayısız yeni yolu için değerli bir açılış! Bu tekrar eden sayı, muazzam meleksel cesaretlendirmenin bir işaretidir ve asla daha azına sahip olmayacağınızın bir hatırlatıcısıdır - toplumsal ölçütler size ne söylerse söylesin - çünkü büyüme geriye gitmez.


Değişim, hareket halinde büyümedir. Değişim özgürlüktür, değişim hayattır! Ruhunuz ve rehberleriniz bunu biliyor (ve değişimin Evrendeki tek sabit olduğunu da biliyorlar sadece dar insan bakış açımız sayesinde yaşamın aynı kaldığını düşünüyoruz!) Ve 5555 sayısını size bunu bedenlemenizi hatırlatmak için kullanıyorlar özgürlük.


Tekrarlanan 5'ler, güven ve cüretkar olmanın yanı sıra hafif ayaklı esnekliği de somutlaştırmanız gerektiğine dair güçlü bir mesaj sunar. 5555 sayısı güven ve işbirliğinin güzel bir işareti olan 2'ye (5 + 5 + 5 + 5 = 2- ve 2 + 0 = 2) düşer. Yani 5555'i gördüğünüz zaman, bu, ruh rehberlerinizle ve size gönderilmekte olan Evrensel mesajlarla işbirliği içinde çalışmanız gerektiğinin bir işaretidir. Bu yolculukta yalnız değilsiniz. 


Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Dr.Astrolog Şenay DEVİ

10314
18