Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Haftanın numerolojik kodu 6666

Dr. Astrolog Şenay Devi


Haftanın numerolojik kodu 6666

666 Numarasını Görmeye Devam Ediyor Musunuz? Ve kendinizi biraz endişeli hissediyorsunuzdur?  Evrende aşktan daha büyük bir güç yoktur.


Ya da belki de geçen bir arabanın plakasında 66 gördünüz? Veya bir restoran faturasında, telefon numarasında veya başka herhangi bir dijital ekranda bulunan 6666 sayısı?

Elbette, muhtemelen biraz tuhaf hissettiriyor, ama gerçek şu ki, her günün her anında, etrafınızda dönen sayı kalıpları var. İçtiğiniz çaydan bu kelimeleri okuduğunuz ekrana kadar, tüm madde ve enerji belirli bir frekansta titreşiyor ve hepsi gizli bir sayısal kod taşıyor.


Nümerolojide, 6 sayısı sevgi, uyum, koruma ve sığınağın titreşimini taşır.


Hepimizin (Erkek ya da Kadın) içerdiği arketip anne içgüdülerini ve ihtiyacı olanları beslemek ve onlara bakmak için ilkel dürtüyü ifade eder.


6 rakamı, kendinize ebeveynlik etmenin ve içsel yeteneklerinizi beslemenin güvenli  güçlü bir işaretidir.

66 Numarayı görmeye devam ettiğinizde, içinizdeki çocuğunuzun ilgiye ihtiyacı olduğunun açık bir işaretidir.

Özellikle çok genç yaşlardan itibaren kişiliğinizin susturulmuş veya ihmal edilmiş yönleri var mı? Yeniden ortaya çıkma zamanı gelmiş olabilir ve bunun gerçekleşmesi için ciddi bir ruh şifasına başlamanız gerekebilir. Bu korkutucu bir yolculuk olsa da, 66'ların tekrarlanması, ZAMAN OLDUĞU anlamına gelir!


Bu işi yapmaya hazırsınız! Ve sizin için mevcut olan Evrensel enerjiler sizi her adımda destekliyor.


66 Numaralı Melek size kendinize karşı nazik ve şefkatli olmanızı ve bu süreçte tutulduğunuzu bilmenizi hatırlatır. Size bırakılan işaretleri izleyin - yalnız değilsiniz.


666 numaralı melek kelimesinin anlamı nedir?

Sayı, ÇOK fazla distorsiyon ve acının ağırlığını taşır.


Sayılar bir önyargı taşımaz, ne negatif ne de pozitiftir - titreşimleri saftır. Ancak bu durumda, 666 civarında çok fazla enerji birikmiştir. Toplu olarak "kötü" olarak kabul edildi, bu çağrışımlar uydurulmuştur. Bu olumsuz tahminler 666 sayısına ait değildir ve bu sayı hayatınızda ortaya çıkarsa endişelenmemek önemlidir.


Dünyamızın büyük bir kısmını kontrol edenler: hükümetler, bankalar, medya ve ipleri perdenin arkasından çekenler, bu çok akıllıca numaraya sahipler. Gizli veya unutulmuş, ancak çok kutsal bir önemi olan bir şeyi alırlar ve onu kötülerler. Ya da sinsice yeniden kendine mal ederler, ona yeni bir anlam verirler, böylece içerdiği daha eski, temel yaşam ve enerji farklı bir şeye dönüştürülür. 666 sayısı, ana arketipin güçlü bir titreşim rezonansına sahiptir.

Sevgiyi, şefkati, beslemeyi, güzelliği, yaratımı ve hizmeti temsil eder. Nümerolojide, 666 sayısı 9 sayısına (6 + 6 + 6 = 18 ve 1 + 8 = 9) indirgenir ve 9 çok büyük bir insani öneme sahiptir. Öyleyse hayatınızda 666'nın ortaya çıkması, kendinizi beslemenin başkalarını beslediğinin bir işaretidir, aslında, ilk önce kendi ihtiyaçlarınızla ilgilenmeden önce başkalarına veremeyeceğinizin güçlü bir hatırlatıcısıdır.


Nümerolojide, 6666 sayısı çok güçlü bir alamettir.


Bu sayı, ilahi anne prensibinin frekansını taşır. Kombine, 6666 6'ya düşer (6 + 6 + 6 + 6 = 24 ve 2 + 4 = 6), bu nedenle bu sayının enerjisi yaşamınız boyunca güçlü ve net bir şekilde tezahür etmek ister.


Evrende aşktan daha büyük bir güç yoktur.

6666 sayısı, Dünya Gaia'nın ilahi sevgisini temsil eder. Bu güçlü sayıyı görmek, şu anda hayatınızda yaptığınız her şeyin onun korunmasına hizmet etmek için çağrıldığınızın bir işaretidir.


 6666 aynı zamanda büyük yaratıcılığın bir işaretidir.

Kendinizi sevgiyle hizalayarak, ne yaratırsanız yaratın, hayatınıza büyük bolluk getirecektir!


Yeni bir kariyer ve ya iş girişimi olabilir; bir alan veya bahçe, bir sanat eseri veya hatta yeni bir ilişki. Her ne ise (ve sonucu görebilseniz de görmeseniz de) 6666 Sayısının mesajı, süreç boyunca kendinizi beslemektir ve sizin aracılığınızla yayılan ilahiliği görmektir. Çünkü 6 sayısının gücünü kullanmaya başladığınızda ve bilinçli bir yaratıcı rolünü üstlenmek için Ruh ile birleşmeye karar verdiğinizde, bu rolü Dünya ile paylaşıyorsunuz.


Neredeyse size yaratıcı kapasitesinin bir kısmını hediye ediyor, onun gücünü hissetmenize izin veriyor ve hareket etmenin ve dünyalar yaratmanın nasıl bir şey olduğunu.


6'da tutulan güçlü arketipler, Toprak Ana ve İlahi Dişil tarafından da tutulur. Bu, ataerkillik kontrolden çıktıkça 6'nın anlamının ve öneminin neden çarpıtıldığı ve bozulduğu hakkında bir ÇOK açıklıyor.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...


Dr.Astrolog Şenay DEVİ 

10315
18