Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Oğlak burcunda Süper Dolunay

Dr. Astrolog Şenay Devi


Oğlak burcunda Süper Dolunay

Oğlak Süper Dolunay, 24/25 Haziran 2021'de zirve yapacak.


Astrolojide, Pholus'un enerjisi her güçlü olduğunda, yeni bir yolun açılmasına yol açan bir dönüm noktasına veya basit bir eyleme işaret eder.Pholus'u kapsamlı bir şekilde inceleyen astrolog Melanie Reinhart, enerjisinin “Kuyudan Çıkan Mucize” gibi olduğunu söylüyor ve hayatımızı yepyeni bir yöne fırlatan yeni bir hikayeyi ortaya koyuyor.


Bu fikri, yeni bir gerçeğin ortaya çıktığını veya olayları daha derin ve daha anlamlı bir perspektiften anlamamıza yardımcı olan yeni bir bilgeliğin yüzeye çıktığını da gösterebilir.Pholus'un enerjisi söz konusu olduğunda, genellikle atalarımız, ailemiz ve ilişkilerimiz hakkında bilgi keşfetmemize yol açabilir. Ayrıca ailevi yaraları ve hatta taşıdığımız nesillerdeki yaraları tetikleyebilir. 

Pholus'un enerjisi bu dünyadan değil. Günlük yaşamımızın sınırlarının dışına çıkar, bu yüzden bizim için ortaya çıkan her şey, büyük olasılıkla derin ruhsal veya içsel düzeyde hissettiğimiz bir şey olacaktır. 


Dış tetikleyiciler mevcut olsa da, bu çalışma son derece kişisel hissettiriyor.


Bazen Pholus'un enerjisiyle pişmanlık hissetmek kolaydır. Bu dolunay ışınlarının altında kendimizi, işleri farklı yapmış olmayı ya da belki de farklı bir yaklaşım benimsemiş olmayı isterken bulabiliriz.


Pişmanlık, berbat bir duygu olsa da, hayatın bir parçasıdır ve insan doğamızın bir parçasıdır. Hepimiz zaman zaman pişmanlık duyarız, ancak şu anda değişiklik yapmak için yapabileceğimiz bir şey yoksa, sonunda barışmamız ve affetmemiz gerekenleri 'FARK ETME ZAMANI ŞİMDİ'! 


Detaylar AstrodehA.com'da 

10319
18