Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

ATV’de neler oluyor? EDHO neden yayınlanmadı?

SALİH KEÇECİ


ATV’de neler oluyor? EDHO neden yayınlanmadı?

Yedi sezondur ATV ekranlarında izlediğimiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, Salı günleri hepimizi ekran başına bağlamıştı. Yeni sezonun başlaması için de dizinin takipçileri günler sayıyordu. Ancak Salı akşamı EDHO yu izlemeyi beklerken karşımıza Para Babası filmi çıktı!..


Geçtiğimiz hafta EDHO 200. Bölüm çekimleri yapılırken, sette kutlama yapılmış, 200. Bölüm pastası kesilerek basına servis edilmişti. Dizinin yayın günü de 26 Ekim Salı olarak belirlenmişti.


200. bölüm fragmanını bir haftadır merakla izliyoruz, ancak her nedense EDHO dizisi yayına girmedi!...

Oktay Kaynarca, Turgay Tanülkü, Hüseyin Avni Danyal, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Sevil Aki gibi önemli oyuncuların rol aldığı diziye, her sezon birçok ünlü isim girdi çıktı.


Bu sezon da Uğur Yücel, Levent Ülgen, Ragıp Savaş, Tardu Flordun, Burcu Binici, Hazım Körmükçü gibi yeni oyuncuların EDHO ekibine katıldığını hepimiz biliyoruz.


İyi de ne oldu da dizi yayınlanmadı. Bazı fısıltılar montajın yetişmediğini söylese de, biliyorum ki montaj bitti, kaset yayına hazır… Araştırmalarım sonunda bildiğim ve aldığım duyumlar sonucu, bir son dakika sözleşme krizi yaşandığı yönünde. İyi de nedeni nedir?


Bahadır Özdener sosyal medyasından yayınladığı postu neden kaldırdı?

Bildiğiniz gibi Bahadır Özdener BVB isimli yeni bir yapım şirketi kurdu. Hatta “Benim Hayatım” isimli ilk dizisi NTV’de yayınlanmaya başladı.


Bahadır Özener, EDHO’nun yeni yayın dönemindeki çekimlerini ATV iç Yapımlardan değil,  BVB’den çıkarmak için ATV yönetimi ile masaya oturdu ve anlaştılar…200. bölüm kaset hazır, yayın günü 26 Ekim saat 20.00 ATV. Bahadır Özdener 26 Ekim Salı günü İnstagram sayfasından EDHO’nun afişini post olarak paylaştı ve özlenen gün geldi diye yazdı.  Ancak dizi yayınlanmadı. Bahadır Özdener de o postu yayın saatinde kaldırdı.Yaşanan son dakika krizinin asıl nedeni ise duyumlarıma göre yeni yayın dönemi için hazırlanan sözleşmenin henüz imzalanmamış olması. Yapımcı BVB’nin sahibi Bahadır Özdener de sözleşme imzalanmadan diziyi yayına sokmak istememiş.


Umarım yaşanan gerginlik ya da sorun bu hafta çözülür de EDHO fenomenleri, ki buna ben de dahil ekran başındaki yerimizi alırız... 

10338
1