Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Umutlarımızın yeşerdiği bir yıl olması dileği ile…

SALİH KEÇECİ


Umutlarımızın yeşerdiği bir yıl olması dileği ile…

Sevgili dostlar, son iki yıl içinde yaşadıklarımıza baktığımda çok da parlak zamanlar geçirdiğimizi söyleyemem maalesef. Öyle ya da böyle koca bir yılı daha geride bıraktık ve 2022’ye girdik. Kalbimden ve gönlümden geçen pandeminin bittiği, ekonomi çarklarının sağlıklı döndüğü, istikrar, huzur ve kardeşlik duygularının gerçekten yaşanacağı bir yıl olması. Eminim hepinizin dilekleri de bu doğrultudadır. Önce ülkeme sonra tüm dünyaya sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar diliyorum.


Muhteşem bir yeni yıl daveti ile 2021’e veda ettik

Bir yandan pandeminin yeni mutasyonları ile savaşırken, bir yandan da geçtiğimiz ay döviz fiyatlarında ki anormal yükseliş ile morallerimiz alt üst olmuştu. Tam da o günlerde bir nebze de olsa moral depolamak, stresimizi atmak ve umutsuzluğa, karamsarlığa düşmemek adına Cahide Palazzo’da bir yeni yıl daveti düzenledik. 


Sessiz, sakin ve çok da dillendirmeden düzenlediğimiz bu yeni yıl davetinin detaylarını zaten dergimizin sayfalarında okutyacaksınız. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, Cahide Palazzo dekorasyonu, işletmesi, mutfağı ve ekibi ile ülkemiz sınırlarını aşan bir kalitede. Bu nedenle sevgili dostlarım Şehmus Şerbetçi ve İzzet Çapa’yı ve tüm Cahide ailesini gönülden kutluyorum.  


Sponsorlarımıza Teşekkür ederim…

Tabi ki böyle geceler düzenlemek özellikle de günümüz şartlarında çok zorlaştı. Sponsorsuz gece yapmak mümkün değil. Öncelikle Şehmuz Şerbetçi ve İzzet Çapa başta olmak üzere o gece kusursuz bir servis ile bizleri onurlandıran Cahide Palazzo Ailesine  çok teşekkür ederim.


Antalya Olimpos’ta geçtiğimiz sene hizmete giren harika bir butik otel var “Babylon Town Hotel”. Kurucusu olan güzel insan sevgili dostum Halil Balcı’ya, Grand Müzik’in sahibi Hayrettin Güneş’e Bir Amerika merkezli Quickload lojistik firmasının sahibi sevgili dostum Ozan Baran’a, YKT Filo Araç Kiralama Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ceylan’a, pastamızın mimarı Pelit'e ve içecek Sponsorumuz ADCO Gıda’ya teşekkür etmekten onur duyarım. 


Düğün de bizim cenaze de…

Sevgili dostlarım gecemizde sevgili dostum Serkan Kaya sahne alacaktı. Dijital davetiyelerimizi göndermiş, hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Ne acıdır ki gecemize bir hafta kala Serkan Kaya dostumun babası Şakir amcamızın vefat haberi geldi. Serkan kardeşim tabi ki sahneye çıkamazdı. Ancak saz ekibini ve vokalisti Aycan Çelik’i gecemiz için görevlendirmesi bizim için onur duyduğumuz bir davranıştı. Kendisine ve tüm ailesine baş sağlığı ve sabırlar dilerim. “Düğün de bizim, cenaze de” lafının ne kadar doğru olduğunu 3 yıl önce babamı kaybettiğimde anlamıştım. O gece bir kez daha anladım. Bir gerçek var ki, dünya dönüyor, hayat devam ediyor… 


TESYEV’e (Türkiye Engelliler Spor Eğitim ve Yardım Vakfı) destek olmanın huzuru

Gecemize bir sosyal sorumluluk eklemek adına düşünürken sevgili dostum Ressam Avukat Akın Ekici’yi gecemize davet etmek için aradım ve o gece gelirini bir dernek veya vakfa bağışlamak üzere iki tablosunu verip veremeyeceğini sordum. Akın Ekici “Ne demek, bundan onur duyarım diyerek” ‘Cumhuriyet’ ve ‘Mavi Evren’ adını verdiği, benim de çok beğendiğim iki tablosunu verdi. TESYEV yararına iki yerine beş tablo sattık ve gelirinin tamamı vakfa bağışlandı. Nasıl olduğu ve diğer detaylar sayfalarımızda var. Tablo alarak engelli kardeşlerimize umut olan sevgili dostlarım Ali Ağaoğlu, Süleyman Orakçıoğlu, Yalçın Şahin, Erkan Kork ve Erkan Özkan’a çok teşekkür ederim. Son 30 senedir her uyandığım gün, şükretmekle birlikte biliyorum ki her saniye ben dahil hepimiz birer engelli adayıyız.  Bize bu imkânı sağlayan TESYEV Başkanı Sayın Yavuz Kocaömer ve As Başkan Hayati Babaoğlu’na çok teşekkür ederim. Tüm detaylar sayfalarımızda. 


Sevgili dostlar gecemiz ile ilgili yazacak çok şey var. Ancak tüm detaylar zaten sayfalarımızda.  Quality Business kapağımızda Akdağlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akdağ var. Keyifle okuyacağınıza hiç şüphem yok. Quality  Sağlık&Güzellik kapağımızda ise Prof. Dr. Serdar Dağ var. Ekibindeki Uzman Psikolog Meltem Demir ile TMS tedavisini anlattılar. 

Davetler, Magazin, Moda, Haber sayfalarımız ve çok daha fazlası renkli sayfalarımızda sizleri bekliyor. 


Sağlıklı ve umutlarımızın yeşerdiği bir yıl dileklerimle,  önümüzdeki ay tekrar görüşene dek kalın sağlıcakla. 


Saygılarımla

10352
1