Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ateş düştüğü yeri yakıyor

SALİH KEÇECİ


Ateş düştüğü yeri yakıyor

Sevgili dostlar, insanoğlu var olduğundan beri, milyarlarca insanoğlu geldi geçti bu dünyadan. İster zengin ister fakir, ister padişah istersen sade bir vatandaş ol, ömür dediğin bir varmış bir yokmuş. Her gün yüzlerce hatta binlerce insan dünyaya geliyor bir o kadar da hakkın rahmetine kavuşuyor ve bizim haberimiz dahi olmuyor. 


Ateş düştüğü yeri yakar derler ne yazık ki çok doğru bir cümle. Geçtiğimiz ay yakın dostlarımdan birbiri peşi sıra aldığım vefat haberleri ile sarsıldım. İlk haber Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı sevgili dostum İskender Dilek’in vefat haberi oldu. Sevgili İskender Çeşme Sheraton Otel’in iki bloğunu yıkıp yepyeni bir proje ile Sheraton Çeşme’yi hayata geçirecekti. İnşaat başlamıştı ancak bitirmeye ömrü vefa etmedi. Eminim ki abisi Adil Dilek, kardeşinin başlattığı bu projeyi bir vasiyet gibi yapıp bitirecek. Başta can dostum Adil Dilek olmak üzere Dilek ailesine bir kez daha baş sağlığı ve sabırlar dilerim. 


Akabinde Kefeli Giyim Yönetim Kurulu Başkanı can dostlarım İbrahim – Mustafa Kefeli Kardeşlerin annesi Münevvere annemizin vefat haberi geldi. Evet yaşlıydı, hastaydı ancak insan hasta da olsa, yaşlı da olsa ölümün yüzü soğuk. Ana-Baba acısı zor. kendimden biliyorum. 3 yıl oldu canım babamı toprağa vereli hala alışamadım yokluğuna. Kefeli ailesine de baş sağlığı ve sabırlar dilerim.


Veee dergimizi baskıya vermeye hazırlandığımız gün yıllardı her gittiğimde evim gibi hissettiğim Kıbrıs’taki Rocks Hotelin işletme ortağı sevgili dostum Ertan Ertekin’in vefat haberini aldım. Sevgili eşi Havva ablama ve tüm Rocks ailesine sabırlar ve başsağlığı dilerim. Dünya fani hepimiz bir gün huzura ereceğiz. Ateş düştüğü yeri yakıyor ancak insanın sevdiği dostlarını kaybetmesinin acısı da tarifsiz oluyor. Acı bir gerçek var ki, Dünya dönüyor, hayat devam ediyor…


Quality’de bu ay

Dostllarım Şubat ayının bir özelliği 14 Şubat Sevgililer Günü olması. O nedenle Şubat sayımızın dosya konusu ‘Sevgililer Günü’ Birbirinden değerli çiftlerimiz ile hazırladığımız sayfalarımız eminim çok ilginizi çekecek. 

Malum kış aylarındayız. Kar da bu mevsimin vazgeçilmezi. Yılbaşında gittiğimiz Uludağ’dan çektiğimiz güzel kareler ile hazırladığımız sayfalar, ‘ah ben de orada olsaydım’ dedirtecek…   


Düğünler Davetler, Kısa Haberler, Magazin haberleri, Gezi, Gurme, Mekan, Otomobil, Teknoloji, Bülten ve Astroloji sayfalarımız,  her zaman olduğu gibi kendine özgü, özel kareler ile cıvıl cıvıl. Sayfayı çevirmenizi bekliyor. 


Quality Business

Business kapağımızda ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya var. İstanbul’da çok özel projelere imza atan Süleyman Bey, doğup büyüdüğü topraklara yani Kayseri’ye de yatırım yapmaya ve istihdam yaratmaya devam ediyor. Yeni hizmete giren Radisson Blu Hotel Mount Erciyes kesinlikle görmeniz gereken bir tesis.


Damat, Tween ve D’S damat markalarını bünyesinde barındıran Orka Holding dünyanın 5 kıtası, 60 ülkede 411satış noktasında hizmet veren bir dünya markası oldu. Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu Biberoğlu ile 2022 hedeflerini konuştuk. İkinci kuşak o kadar başarılı ve teknolojiyi yakından takip ediyor ki hızlarına yetişmek zor. Büşra Hanım, Türkiye’nin ilk Metavers mağazasını iki ay sonra hizmete sokacaklarının müjdesini verdi.


QUALİTY Sağlık&Güzellik

Sağlık&Güzellik kapağımızda Berge Dent diş kliniği’nin kurucusu Dt. Tunç Berge var. Geçtiğimiz ay Vadistanbul’da hizmete giren ve 30 yıllık birikimi ile Uluslararası standartların çok üzerinde bir klinik açan Dt. Tunç Berge ile arkadaşımızı Mana Yıldız muhteşem bir söyleşi yaptı. Eminim çok ilginizi çekecek. 

Yeditepe, Dünygöz, Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu, Smile Hair Clinic sayfalarımız ise zaten sağlık ve güzelliğine dikkat edenlerin vazgeçilmez sayfalar…


Önümüzdeki ay yeniden buluşuncaya dek kalın sağlıcakla


10358
1