Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality Ailesi’nin tatlı telaşı

SALİH KEÇECİ


Quality Ailesi’nin tatlı telaşı

Sevgili dostlarım, baharın müjdecisi Nisan ayının ilk günlerinden hepinize sağlıklı ve mutlu günler dileyerek merhaba…


Sizi bilmem ama benim ve ekibimin içi kıpır kıpır ve tatlı bir telaş içindeyiz. Çünkü önümüzdeki ay geleneksel hale gelen 13. QUALITY ÖDÜL TÖRENİ var. Her sene iş, sanat, spor, sağlık ve medya dünyasının seçkin isimlerini davet ettiğimiz bu özel gecede, yılın en Quality isimleri ödüllerini alacak. Bu sene 9 Mayıs Pazartesi akşamı Cahide Palazzo’da düzenleyeceğimiz 13. QUALITY ÖDÜL TÖRENİ için hazırlıklarımız son aşamaya geldi. İş, Sanat ve Medya kategorisinde toplam 32 ödül sahiplerini bulacak ve unutulmaz bir geceye daha imza atacağız. Sizi bilmem ama biz çok heyecanlıyız…


Dergimiz yine dopdolu içeriğiyle Nisan sayısında da sizlerle. 


Quality of Magazine’de bu ay

Bildiğiniz üzere 5 Nisan 1923 günü Mustafa Kemal Atatürk, Ankara Barosu’nu açmış ve adaleti Türk avukatlarına emanet ederek o günü de ‘Avukatlar Günü’ ilan etmişti. Biz de her yıl olduğu gibi bu sene de geleneği bozmadık ve portre sayfalarımızı birbirinden değerli avukat dostlarımıza ayırdık. Biz de Quality Ailesi olarak tüm avukatlarımızın Avukatlar Günü’nü bir kez daha kutluyoruz.


Bu vesile ile dergimizin kapak röportajını da çok önemli bir adalet savaşçısına var. Hukuk alanında başarılarıyla ve mesleğe olan tutkusuyla tanınan ve bir dönem Beşiktaş kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olan Levent Erdoğan’ın baba mesleğini seçen Avukat kızı Cansen Erdoğan ile arkadaşımız Mana Yıldız, muhteşem bir kapak röportajı yaptı. Milliyet Gazetesi’nde köşe yazarlığı da yapan Cansen Hanım ‘Avukatlık mesleğim, yazarlık tutkum’ diyor. Eminim ki keyifle okuyacaksınız. 

Yaz ayları yavaş yavaş yüzünü gösterirken tatil arayışına girenler için mükemmel bir alternatif sizleri bekliyor. Tam iki yıl önce emekli Kıdemli Albay Halil Balcı’nın hizmete soktuğu Olimpos’ta yer alan Babylon Town otel doğa ile iç içe huzurlu bir tatil arayanlara mükemmel bir seçenek sunuyor. Tatil planı yaparken dikkate alınacak bir yer Babylon Town Otel…  


Quality Business

Türkiye’nin en önemli markalarından birisi olan ve 5 kıtada faaliyet göstererek Ay-Yıldızlı bayrağımızı dünyada gururla dalgalandıran Damat ve Tween markalarının kurucusu, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’yla çok özel bir sohbet gerçekleştirdik. Ben bu sohbeti yaparken çok keyif aldım, eminim sizler de keyifler okuyacaksınız. 

By Kepi Mobilya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kepi’nin güzel kızı büyüdü, iç mimar oldu ve babasının sağ kolu oldu. Devir gençlerin artık diyerek, Yaren Kepi ile samimi bir sohbet gerçekleştirdik.

Yine genç ve başarılı bir modacı olarak dikkatimizi çeken Alaz Sağlam, spor ve iş dünyasının saç tasarımlarına imza atan başarılı kuaför Özcan Tekcan’ın röportajları ve haberler eminim ilginizi çekecek.


Quality Sağlık

Yeditepe Üniversitesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Kinyas Kartal’la hayatı ve uzmanlık alanıyla ilgili çok özel bir röportaj gerçekleştirdik. Yazdığı aşk kitaplarının yanı sıra yayımlanan akademik yazılarıyla TÜBİTAK tarafından 3 kez teşvik ödülüne layık görülen Kartal, çocukluğundan bu yana politikaya hiç atılmamış bir isim. Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanlarımızdan rahmetli Kinyas Kartal’ın adını yaşatan Prof. Dr. Kinyas Kartal’ın röportajını da eminim ilgi ile okuyacaksınız.  


Smile Hair Clinic Kurucu Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, erkeklerin estetik amaçlı yaptırdığı işlemler arasında en çok rağbet görenlerden ‘sakal ve bıyık ekimi’ ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Birbirinden renkli ve özel Davetler, Magazin haberleri, Moda, Haber sayfalarımız ve çok daha fazlası renkli sayfalarımızda sizleri bekliyor. 

10364
1