Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hiç sevemedim hazan mevsimini!...

SALİH KEÇECİ


Hiç sevemedim hazan mevsimini!...

Sevgili dostlarım sonbaharın bir diğer adı da bildiğiniz gibi hazan mevsimi. Her yaz sonunda başlayan sonbahar, yani hazan mevsiminde ağaçların yapakları dökülmeye başlar…


Ne yazık ki hazan mevsimi başladığından beri, çevremizdeki yakın dostlarımızdan da birer birer acı hahberler almaya başladık. Tıpkı yapraklarını kaybeden ağaçlar gibi biz de yakınlarımızı, dostlarınızı kaybetmeye başladık. 


Hepimizin ’Bili’si Billur Kalkavan, okul arkadaşım can dost Uğur Tan, hepimizin sevgili dostu engellilerin babası Yavuz Kocaömer, canım ablam manevi annem Gürnar Çapa Uğurlu, mesleki büyüğümüz Hıncal Uluç ve Abdürrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı kardeşimizin vefatı ayrı bir hüzün. Ancak en acısı da evlat ve torun acıs. Rabbim Abdürrahim Albayrak’a sabırlar versin. Taksim faciasında şehit olan vatan evlatlarının haberi geldiğinde ise ülke olarak hepimizin yüreği dağlandı.  


Ve bu satırları yazdığım gün Fatih Terim dostumuzun annesi Nuriye Terim’ın vefat haberleri hepimizi derinden üzdü. Hepsinin mekanı cennet olsun, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dilerim.  

Tüm bu kayıplar yetmezmiş gibi yaşanan Düzce depremi yüreğimizi ağzımıza getirdi. İşte ben bu yüzden hazan mevsimini hiç sevmedim, sevemedim.  


Quality’de bu ay

Sevgili dostlarım, her ay olduğu gibi bu ay da ekibim ile birlikte, içerik olarak dolu dolu bir dergi daha hazırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Bu ay portre sayfalarımızda yaptıkları işlerle adlarından söz ettiren, başarılarıyla konuşulan ve iş yaşamlarında emin adımlarla ilerleyen Ümit-Meral Özekici, Ebru Uygun, Hande Tibuk, Mehmet Akdağ, Sebahattin Gürel ve Duygu Sancaklı gibi dostlar sayfalarımıza renk kattı…


Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde açtığı ‘DC Center’ ile adından söz ettiren Nöroloji konusunda ülkemizin önde gelen isimlerinden biri olan Prof. Dr. Serdar Dağ’dan bakanlık onaylı satışı yapılan, Türkiye’nin ilk ve tek geliştirilmiş kök hücre desteği sağlayan, ‘Stemregen’ hakkında bilgi aldık.

Başarı grafiği hızla yükselen genç ve güzel manken Nurbanu Gündüz, Takviye gıda Stemregen’in marka yüzü olmuş. Biz de kendisini daha yakından tanımak için konuştuk ve bu sayımızda kapağımıza taşıdık. Yolu açık olsun.


Quality Business

Dergimizin Business bölüm kapağında M&M Mimarlık Ofisi Kurucusu, Mermerler Çevre Teknolojisi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda iyi bir ralli pilotu olan Merve Mermer yer alıyor. Merve Hanım ile Rumeli Hisarı sırtlarında şahane Boğaz manzaralı köşkte buluştuk ve şahane fotoğraflar çekip, dekorasyon ile ilgili güzel bilgiler aldık.  


Son yıllarda yıldızı parlayan bir iş insanı olarak dikkat çeken Özgür Tabakoğlu ile Arnavutköy’deki boğaz manzaralı şirket merkezinde buluştuk ve Tabakoğlu Tarımdan, Nu-Da Gıda’ya tahıl ve bitkisel yağlar verdiği hizmetlere dek bilgi aldık. 


Quality Sağlık&Güzellik 

Dergimizin Sağlık & Güzellik bölümü kapağında, ‘Gülüş tasarımı’ ile adından sıkça söz ettiren değerli diş hekimlerimizden Sonay Öztan Gökhan yer alıyor. Sonay Hocamız ile ağız ve diş sağlığından teknolojik gelişmelere dek samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Okurken büyük keyif alacaksınız.


Moda sayfalarımız, haber sayfalarımız, açılışlar, davetler, düğünler ile cıvıl cıvıl sayfalarımız sizi bekliyor. Kısacası bu ay da dolu dolu bir dergi daha hazırladık sizlere, sağlıklı ve mutlu yarınlar dileyerek hepinize keyifli okumalar…

10395
1