Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ne mutlu Türküm diyene!

SALİH KEÇECİ


Ne mutlu Türküm diyene!

Sevgili dostlar, malum geçtiğimiz ay FETÖ’cü vatan hainleri bir kalkışma girişiminde bulundu. Ancak Cumhurbaşkanımız’ın dik ve kararlı duruşu ve de halkımızın sokağa çıkması, mermilere göğsünü siper etmesi sayesinde bu kalkışma çok şükür ki püskürtüldü. 

En önemlisi de kaybettiğimizi düşünmeye başladığımız  “Vatan- Millet- Sakarya” düşüncesinin sadece bir edebiyat terimi olarak kalmadığını görmek. Göğsünü mermilere siper ederken şehit düşenlere rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor ve yüce Türk Milletine geçmiş olsun diyorum. 

Silahla, tankla bu kalkışmayı başaramayan şer odakları bildiğiniz gibi ekonomi silahını çektiler. Döviz kurları, faiz lobisinin etkisi ile yükselişte. Amaç ve niyet belli: Türkiye ekonomik krize girsin, aynı halk bu kez hükümet için ayaklansın.

“Hayat kadere inat,  seni sil baştan yaşayacağım” diyor şarkı. 
Ben de diyorum ki; çocuklarımızın geleceğini ve kaderimizi okyanus ötesindeki şer odakları değil, Standard & Poors değil, Avrupalı değil, biz değiştiririz, biz düzeltiriz. Yeter ki içimizdeki Bürütüs’leri temizleyelim ve böyle önemli bir dönemde devletimizin, milletimizin yanında olalım.
Bugünlerde yaşadığımız tüm olumsuz gelişmelere ve bunun yansıması olan ekonomik durgunluğa rağmen çarkın dönmesi adına biz de üzerimize düşen görevi yerine getirerek yayınımıza ara vermedik, vermeyeceğiz…

Her ay olduğu gibi bundan sonra da dergimizi aybaşında sizlere sunmaktan gurur duyacağız.

Daha huzurlu, daha mutlu ve barış içinde olduğumuz günlerin “belki yarın, belki yarından da yakın” olması dileği ile…

Ne mutlu Türküm diyene!
120
1