Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Adresimiz değişti

SALİH KEÇECİ


Adresimiz değişti

Sevgili dostlar, ülkemizin geçirdiği bu kritik dönemde, zor günlerin atlatılması, ekonominin dönmesi adına her kurum gibi biz de üzerimize düşen görevi yerine getirerek yayın hayatımıza devam ediyoruz. 

Madem yeniden yapılanma, yeni bir Türkiye portresi çiziyoruz dedik ve tebdili mekânda ferahlık vardır diyerek, dört senedir Maslak’ta olan ofisimizi Esentepe- Şişli’ye taşımaya karar verdik. Önümüzdeki ay yeni ofisimizden hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yeni Adresimiz: Esentepe Mah. İrfan Baştuğ Paşa Cad. Villa Sok. Yuva 3 Ap. No. 8 D.3 Esentepe- Şişli

Quality’de bu ay
Birçok ünlü ismin tatil yaptığı Bodrum sayfalarımız bu ay yine çok renkli. Hafta sonu için gittiği Bodrum’da tatil yapan ünlü iş adamı Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu ile tatil ve iş dünyası üzerine yaptığımız sıcak sohbet Bodrum sayfalarımızda…
Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy da bu yaz tatilinde farklı bir mutluluk yaşıyor… Eşi, çocukları ve torunları ile yaptığı Londra ve ardından Cruise tatilinin güzel anılarını Quality ile paylaşan Yılmaz Bey, bu yaz en küçük torunu Naz ile ilk kez tatil yaptı. 

Quality Business
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ümit Özekici, Frenkie İstanbul’un Yönetici Ortağı Ayşem Saraçoğlu, Coldwell Banker Veritas Gayrimenkul Brokerları Güçlü Gönüleri ve Gökçe Gönüleri Gelişli, bu ayki business konuklarımız…

Quality Fashion ile yeni sezona merhaba
Bu ay ile birlikte artık yeni sezona giriyoruz. Moda dünyasındaki yeni sezona bakış, Quality Fashion sayfalarımızda. 

Magazin bölümünde genç neslin gözde oyuncularından Caner Cindoruk ile yaptığımız röportaj, portre sayfalarımız, davetler, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, dekorasyon, otomobil, teknoloji, ve kültür sanat sayfalarımız ile dergimiz yine çok dolu, çok renkli. 

121
1