Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

2016’ya veda ederken…

SALİH KEÇECİ


2016’ya veda ederken…

Sevgili dostlar, zor ve sıkıntılı bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. Yılın son ayına girdik ve şimdiden yeni yılın heyecanı sardı hepimizi. Bir yandan döviz fiyatlarındaki artış, diğer yandan ekonomideki daralma ve teröre bağlı siyasi gelişmeler keyfimizi kaçırsa da, dünya dönüyor ve biz hayat mücadelemize devam ediyoruz.  

Quality’de bu ay
Kış kapımıza dayandı ama biz Antalya’dan sıcacık bir röportaj ile içinizi ısıtacağız.  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel, eşi Ebru Hanım, oğulları Akant ve Akın ile çok sıcak bir röportaj ve fotoğraf çekimi yaptım. Türel ailesi bu röportajda, başarı ve mutluluğun sırlarını Quality okurları ile paylaştı. 
Cemiyet ve iş dünyasının sevilen isimlerinden oluşan portre sayfalarımız, yeni sezon açılışları, sergi kokteylleri, sosyal sorumluluk projeleri ve çok özel organizasyonlardan oluşan davet sayfalarımız yine çok zengin.

Quality Business
“Mehmet Dudu Tailor made” in kurucusu ve sahibi Mehmet Dudu; Kulak, Burun, Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Celal Ünver; CUC Restaurant Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Onur Büyükalp; Piqué Family Club’ın kurucusu ve sahibi Hülya Mantion ile yaptığımız röportajlar ve sektörden haberler, Business bölümümüzde…

Quality Fashion ve yeni yıl coşkusu 
Yeni yıl yaklaşırken hem yılbaşı gecesi ne giyeceğinize hem de ne hediye alacağınıza ilişkin önerilerimiz için Quality Fashion, luxury, güzellik sayfalarımıza mutlaka bir göz atın derim. Ayrıca kısa haberler, köşe yazarlarımız, dekorasyon, mekn, otomobil, teknoloji ve kültür sanat sayfalarımız ile dergimiz yine çok dolu, çok renkli. 

Bu ay çifte dergi: Quality of Magazine ve Quality Mekân
Malum nedenlerden dolayı hepimizin kafasını dağıtıp biraz rahatlaması gerek. Her gün olmasa da hafta sonları atın kendinizi evden dışarı. Yemek için nereye gidelim, eğlenmek için nereye gidelim diye düşünüyorsanız alın size Quality Mekan…

Bu ay sizlere muhteşem bir mekân eki hazırladık. İstanbul’un en seçkin ve popüler restoran, kafe, bar ve eğlence mekanlarının yer aldığı ve dergimizle beraber ücretsiz olarak dağıtılan Quality Mekan, seçiminiz için size yardımcı olacak.   
129
1